Найсвіжіше:
• Війна обірвала життя 50-річного гранатометника з Тернопільщини: причина смерті – гостра серцево-судинна недостатність • Нагодувати людей у надзвичайних умовах – це дуже відповідально • New Brain: відгуки студентів та огляд школи іноземних мов • Потрійна ДТП на Тернопільщині: водія Peugeot затисло в автомобілі, постраждала дитина • Вчинив ДТП у Теребовлі та зник: поліція розшукує жителя Гусятинщини (фото+відео) • Спочив у Бозі відомий на Зборівщині лікар • У Тернополі відбудуться установчі збори асоціації нащадків українських жертв польських репресій • Які ключові характеристики у вуличних камер відеоспостереження • На Тернопільщині державі повернули будівлю вартістю понад 50 млн грн • Уродженець Гусятинщини увійде до Зали світової шахової слави • 27 тисяч за фальшиве посвідчення: у Борщеві поліцейські викрили водія з підробкою • Очисні споруди могли забруднювати Серет: на Тернопільщині триває кримінальне розслідування • Кабмін доручив звірити дані чоловіків 18-60 років • Гольова заміна та яскрава гра: представники Бучача та Борщівщини – найкращі у турі першої ліги Тернопільщини • Три дні не виходив на зв’язок: на Тернопільщині знайшли мертвим 58-річного чоловіка • На Тернопільщині оголосили дводенну жалобу за загиблим старшим сержантом • Смертельна знахідка в полі: піротехніки знищили артилерійський снаряд на Бучаччині • Як купити комерційну нерухомість в Тернополі, яка приноситиме прибуток? • Як бізнес може допомогти Україні не лише донатом • Історія Азову: шлях від добровольчого батальйону до корпусу • Перестало битися серце військовослужбовця з Бережанщини • Синод обрав єпископа для Бучацької єпархії УГКЦ • У Тернополі призначили уповноваженого з безбар’єрності • ФК «Бучач» переміг у матчі пам’яті Володимира Дроня • На 44-му році життя помер учасник АТО з Козівщини
rss

На Тернопільщині розшукали зловмисника, який викрав запчастини до трактора (+фото)


Опубліковано: 15 Березня 2024р. о 13:00

 

Поліцейські оперативно встановили особу зловмисника та вилучили у нього крадені речі. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження.

До поліцейського офіцера Почаївської громади Кременецького районного відділу поліції надійшло повідомлення від 60-річної жительки одного із сіл про те, що невідома особа викрала з підсобного приміщення її господарства два колеса та задній міст до саморобного трактора. Потерпіла не могла вказати, коли саме сталася крадіжка. Будівля, де знаходився транспортний засіб, не була зачинена і вона туди тривалий час не навідувалися. Коли ж виявила, що хтось погосподарював у гаражі,– зателефонувала до поліцейського офіцера своєї громади. Збитки жінка оцінила у 7 тисяч гривень.

У ході встановлення обставин крадіжки місцеві поліцейські офіцери громади майор поліції Юрій Решетило та капітан поліції Леонід Ярмусь розшукали зловмисника. Ним виявився 35-річний односельчанин потерпілої. У його господарстві поліцейські виявили крадені запчастини до трактора.

Відомості за даним внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст. 185 (крадіжка). Триває досудове розслідування.

Від


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
7 Серпня
6 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше