Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

На Тернопільщині продовжуються пошуки матері, яка викинула немовля на смітник


Опубліковано: 13 Серпня 2021р. о 14:00

Поліцейські Борщівщини продовжують розшукувати жінку, яка викинула немовля.

Тіло новонародженого хлопчика на Борщівському сміттєзвалищі ще 29 квітня виявили працівники комунального підприємства.

Про це вони одразу повідомили в місцеве відділення поліції. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.
Немовля було загорнуте в дитячу ковдру. Працівники поліції продовжують пошуки горе-матері і звертаються за допомогою до місцевих мешканців.

Якщо комусь відомі жінки, які в той час перебували на останніх місяцях вагітності або родили, а дитини нема, повідомити на лінію “102″ й за номерами: (03541) 2-12-45, (098) 750 83 85, (096) 82 69 993, (067) 67 01 837.

Будь-яка інформація може допомогти встановити особу жінки, яка викинула на сміття власне немовля. Анонімність гарантується.

Про дану подію можна прочитати тут

 


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше