Найсвіжіше:
• За вплив на посадовців ТЦК судитимуть тернополянина: отримав 4000 доларів хабаря • На Гусятинщині у пожежі загинула пенсіонерка • У Тернополі не розминулися бус та легкове авто • Вчителя з Борщівщини засудили за інформування про рух ТЦК у Viber • У домі загиблого на війні Героя з Кременця сталася пожежа (відео+фото) • У Тернополі презентували останню наукову працю Ірини Фаріон • Мер Бережан про мобільного оператора: видно проблема не в грошах, а в тому, що хтось ОМС за лохів тримає • На Запоріжжі загинув досвідчений воїн з Тернопільщини • Мешканець Збаражчини уник покарання за зберігання 5 тис. файлів з дитячим порно • Козівщина попрощалася з військовослужбовцем Петром Душею • Перестало битися серце 55-річного військовослужбовця з Козівщини • На Житомирщині загинув військовий з Тернопільщини • На Донеччині помер офіцер з Тернопільщини • 2,5 роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Перша аматорська команда Тернопільщини провела спаринг у 2026 році • Двоє неповнолітніх побили пасажира і водія у тернопільській маршрутці • Спочив у Бозі засновник та багаторічний директор мистецької школи з Борщівщини • Мешканець Великобірківської громади обікрав два водомати в Тернополі • На Тернопільщині фура втратила стійкість і ледь не перевернулася (фото) • Відбулося жеребкування ветеранського чемпіонату Тернопільщини з футзалу 45+ • У тренерський штаб тернопільської «Ниви» ввійшов відомий спеціаліст • У центрі одного з найбільших міст Тернопільщини очікується зміна дорожнього руху • У Тернополі три доби розшукують собаку з мотузкою на шиї • У лікарні після важкого поранення помер військовий з Козівщини • Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo
rss

На Тернопільщині органи місцевого самоврядування тривалий час не оформляли право власності на відділення догляду за літніми людьми та клуб


Опубліковано: 10 Квітня 2023р. о 18:53

Чортківська та Бережанська окружні прокуратури пред’явили позови до суду в інтересах держави до органів місцевого самоврядування про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання зареєструвати право комунальної власності на приміщення клубу у селі Латківці площею понад 550 м² та відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування людей похилого віку у селі Перепельники площею понад 1044 м².

Встановлено, що Мельнице-Подільська селищна та Зборівська міська ради відповідно не здійснювали жодних реєстраційних дій права власності на вказане майно. Відтак прокурори звернулись з позовом до суду.
Ухвалами Тернопільського окружного адміністративного суду відкриті провадження у справах, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Перегляньте також:




Новини
13 Лютого
12 Лютого
11 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше