Найсвіжіше:
• «На щиті» до рідного дому повернувся захисник з Тернопільщини • У селі Геленки на Козівщині зафіксували появу вовків • Відомий співак з Тернопільщини спантеличив заявою про його “позашлюбного сина” • Великогаївський «Агрон» дозаявив двох нових футболістів • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Вечір на стадіоні в Козові завершився судом для неповнолітньої • Конфлікт на Бучаччині завершився тяжкими травмами обличчя • 21 травня у Тернополі пасажири у вишиванках не платитимуть за проїзд • У Тернополі 20 травня частина міста залишиться без води: перелік вулиць • У Тернополі мотоцикліст протаранив «швидку» • 16 травня у найбільшому парку Тернополя стартує сезон атракціонів • З чеченського полону – на рідну землю: захисник з Тернопільщини повернувся додому • На Донеччині загинув 42-річний Воїн-Титан з Козівщини • На Донеччині отримав смертельні поранення воїн з Тернополя • У Тернополі сталася ДТП за участю електровелосипеда та Lexusа • На Тернопільщині затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасів • У Тернополі біля автовокзалу обмежать рух транспорту • Довічне ув’язнення: у Збаражі засудили чоловіка за потрійне вбивство • Смертельна ДТП на Кременеччині: загинув тракторист • Одноконтурний чи двоконтурний котел: що вигідніше для квартири та приватного будинку? • На Тернопільщині судитимуть посадовців за незаконну вирубку дерев на 2 млн грн • Україна повернула полонених 15 травня: чи є серед них мешканці Тернопільщини • У Копичинцях 18-річна мешканка жорстоко побила 15-річного хлопця • У Тернополі на дамбі сталася ДТП • Молитви були почуті: захисник із Шумщини нарешті їде додому
rss

На Тернопільщині недбалість посадовця спричинила збитків на понад 660 тисяч гривень


Опубліковано: 22 Травня 2024р. о 11:08

Головний інженер одного з комунальних підприємств Кременецького району обвинувачується у порушенні правил охорони вод.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що чоловік через службову недбалість протягом року допустив перевищення скидів нечистот до річки Іква. Внаслідок цього відбулося забруднення поверхневих вод, що створило небезпеку для довкілля та шкоду навколишньому природному середовищу у вигляді матеріальних збитків понад 660 тисяч гривень.

Працівники поліції зібрали достатню кількість доказів причетності головного інженера до скоєння злочину. Фігуранту повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 242 (Порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу України.

Розслідування кримінального провадження слідчі поліції завершили та передали до суду.

Йдеться про комунальне підприємство «Міськводгосп» Кременецької міської ради. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
16 Травня
15 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше