Найсвіжіше:
• У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи
rss

На Тернопільщині керівників представництва фірми-піраміди триматимуть під вартою


Опубліковано: 5 Грудня 2016р. о 11:44

                hqdefaultТернопільський міськрайонний суд учора, 4 грудня 2016 року, обрав міру запобіжного заходу трьом керівникам регіонального представництва фірми-піраміди у вигляді 2 місяці тримання під вартою із визначенням застави у 5 мільйонів, 2,5 мільйона і 1 мільйон грн.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ст.4 ст.190(Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою) ч.2 ст.209(Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України здійснюється Тернопільською місцевою прокуратурою.

 Нагадаємо, досудовим розслідуванням встановлено, що 3 керівники товариства з ознаками фінансової піраміди та «завербовані» ними особи, на території Тернопільської та інших областей України незаконно заволоділи грошовими коштами громадян.  

На даний час сума матеріальної шкоди, завданої потерпілим незаконними  діями шахраїв, становить 2 млн. 700 тисяч грн. Проте, надходять нові заяви потерпілих,  відповідно ця сума постійно зростає.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше