Найсвіжіше:
• 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • У Борщеві місцевий забудовик не сплатив громаді понад 1 млн грн • На Борщівщині в закинутому будинку виявили обгорілі людські кістки • У Тернополі таксист травмував 15-річну пасажирку • Дівчата з тернопільського «Чемпіона» здобули кубок області! • Холод у домі та пустий стіл: на Монастирищині суд розглянув справу багатодітної матері • Ревматолог: сучасний підхід до лікування хвороб суглобів та сполучної тканини • У “фіналі чотирьох” визначився ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу 50+ • Вища Тернопільська футзальна ліга: чемпіон визначиться в останньому турі • Шахраї пропонують фейкові виплати за програмою «Тепла зима» • Воїн Андрій Нога з Тернопільщини загинув на війні • На Тернопільщині судитимуть учасника злочинного угрупування за перешкоджання діяльності ЗСУ • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Перша Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига в боротьбі за чемпіонство • Спочив у Бозі посадовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув 45-річний воїн з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: збірна учасників бойових дій впевнено лідирує • Третя Тернопільська футзальна ліга: трійка лідерів синхронно перемагають • На війні загинув молодший сержант з Тернопільщини • Війна забрала життя 31-річного головного сержанта з Кременеччини • Голова громади на Тернопільщині розповів про забезпечення мешканців світлом, водою та зв’язком (відео) • Уродженця Тернопільщини підозрюють у вбивстві російського генерала • На Тернопільщині 8 лютого діятимуть одразу три види вимкнення світла • У Підгайцях рятуватимуть легендарний костел Святої Трійці: на роботи виділили 375 тисяч злотих • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста
rss

На Тернопільщині експедитор привласнив 250 тисяч гривень


Опубліковано: 16 Серпня 2023р. о 16:51

 

Підприємець тиждень чекала, що працівник поверне виручені за доставлений товар кошти, однак марно. За цей час зловмисник встиг витратити велику суму.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася жителька обласного центру. Жінка займається підприємництвом, і водій-експедитор, котрий відвозив її товар на Львівщину, не повернув отримані від замовника 250 тисяч гривень.

Поліцейські встановили та розшукали зловмисника. Ним виявився 40-річний тернополянин. Чоловік зізнався, що дійсно привласнив чужі кошти, але наразі повернути їх не може, каже, що витратив.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 190 ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки:




Новини
9 Лютого
8 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше