Найсвіжіше:
• Патчі під очі: секрет свіжого погляду без слідів втоми • На Буковині викрили компанію, яка постачала до РФ мікрочипи для ракет та безпілотників • “І куля його минула”: на Тернопільщині водій та перевізниця цькували учасника бойових дій • Остання дорога до рідного дому довжиною 20 місяців: громада зустріла загиблого воїна • Збаразькі чиновники підняли собі зарплату на 30% • Перша Тернопільська футзальна ліга: ФК “Тернопіль-Ветеран” продовжує штампувати перемоги • Професійний розвиток у графічному дизайні: як продовжувати вчитися й рости • На Тернопільщині водій, якого суд двічі позбавляв права керувати авто, сидітиме 2 роки за ґратами • Друга Тернопільська футзальна ліга: лідерські розбірки на користь команди з Лановеччини • Схопив молоток та наніс ним численні удари: розбірки чоловіків у Тернополі • Третя Тернопільська футзальна ліга: лідери синхронно перемагають • Загадкова смерть: у Тернополі тіло чоловіка місяць пролежало у ванні • Водій Mitsubishi врізався в рекламну опору (+фото) • Видалення жовчного міхура у клініці Медіком: швидко, якісно, безболісно • У Заліщиках після укусу собаки, жінці ампутували палець руки  • У Кременці під час ремонту авто загинув чоловік (+фото) • Вихованець тернопільського футболу відзначився дебютним голом за клуб Прем’єр-ліги • Як обрати місце для ідеального відпочинку за містом • На Донеччині обірвалося життя 52-річного військового з Тернопільщини • Чемпіонка світу виступає за збереження спортивного диспансеру в Тернополі • Двадцять місяців віри, надії і сподівань: офіційно підтвердили загибель у Бахмуті військового з Тернопільщини • Боронив Україну з 2015 року: громада на Тернопільщині попрощалася з полеглим військовим • Аферист з Тернополя “кинув” жителя Львівщини на гроші • Чоловік з Тернопільщини намагався втекти до Молдови: авто з “ухилянтами” злетіло в кювет • Вийшов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 13-річного хлопця
rss

На Тернопільщині через рідкісні рослини підприємцю хочуть заборонити видобуток гіпсу


Опубліковано: 20 Грудня 2023р. о 10:00

Прокуратура звернулась до суду через намагання підприємства розпочати видобуток гіпсу поблизу с. Нирків, де ростуть рідкісні рослини.
Прокурори з’ясували, що суб’єкт господарювання, який має намір видобувати корисні копалини на Нирківському родовищі гіпсів, в судовому порядку оскаржив висновок Управління екології та природних ресурсів Тернопільської ОВА, яким визначено недопустимим провадження планованої діяльності через порушення природоохоронного законодавства.

За висновком спеціалістів, видобування гіпсів на Нирківському родовищі негативно вплине на навколишнє середовище, оскільки буде здійснюватися на територіях зростання ряду видів рослин, занесених до Червоної книги України та до переліку рідкісних, занесених до Зеленої книги України.
Також надрокористування планується на території, де узгоджено створення комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Солонські говди».
Відтак, з метою належного захисту інтересів держави, Спеціалізованою екологічною прокуратурою Тернопільської обласної прокуратури подано заяву про вступ у вказану справу.
Ухвалою Тернопільського окружного адміністративного суду прокурора допущено до участі у справі, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
20 Січня
19 Січня
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше