Найсвіжіше:
• На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Міський голова закликав утриматися від купівлі будівлі у Чорткові (фото) • Псевдобанкір ошукав жительку Кременця на 28 тисяч гривень • Воїн з Тернопільщини з позивним «Хижак» нагороджений «Хрестом доблесті» • На Донеччині помер 23-річний прикордонник з Тернопільщини • Ексголкіпер тернопільської «Ниви» та чортківського «Кристала» потрапив у скандал • На Харківщині помер 55-річний захисник із Бучаччини • День міста у Тернополі: програма заходів 14-16 серпня • На війні загинув 20-річний оператор БпЛА із Бучаччини • Війна обірвала життя 50-річного гранатометника з Тернопільщини: причина смерті – гостра серцево-судинна недостатність • Нагодувати людей у надзвичайних умовах – це дуже відповідально • New Brain: відгуки студентів та огляд школи іноземних мов • Потрійна ДТП на Тернопільщині: водія Peugeot затисло в автомобілі, постраждала дитина • Вчинив ДТП у Теребовлі та зник: поліція розшукує жителя Гусятинщини (фото+відео) • Спочив у Бозі відомий на Зборівщині лікар • У Тернополі відбудуться установчі збори асоціації нащадків українських жертв польських репресій
rss

На Прикарпатті затримали тернополянку за вербування жінок для проституції у Польщі


Опубліковано: 30 Листопада 2024р. о 17:15

Правоохоронці підозрюють 24-річну мешканку Тернопільщини у торгівлі людьми. За вербування трьох жінок для проституції у Польщі затриманій загрожує до 12 років ув’язнення, повідомляє Івано-Франківська обласна прокуратура.
За процесуального керівництва Рогатинського відділу Івано-Франківської окружної прокуратури 24-річній мешканці Тернопільщини повідомлено про підозру за фактом вербування та переміщення людей з метою їх експлуатації (ч. 2 ст. 149 КК України).
Слідством установлено, що підозрювана на початку листопада цього року підшукала трьох жінок та, користуючись їх скрутним становищем й уразливим станом, завербувала для надання послуг сексуального характеру на території Республіки Польща.

Зловмисниця запевняла, що їм будуть надані належні умови праці та проживання, висока зарплатня (600 злотих за одну годину надання сексуальних послуг). Крім того, правопорушниця обіцяла жінкам посприяти у виїзді за кордон та оплатити витрати, пов’язані з переїздом.
20 листопада 2024 року на території Прикарпаття під час супроводження завербованих осіб з України до Республіки Польща підозрювану затримано правоохоронцями у порядку ст. 208 КПК України.
За клопотанням прокурорів їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави.
Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого відділення відділення поліції № 4 (м. Рогатин) Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області, за оперативного супроводу відділу міграційної поліції ГУНП в Івано-Франківській області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор:

Перегляньте також:





Новини
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
7 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше