Найсвіжіше:
• Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду
rss

На концерт БУМБОКС у Тернополі вже розкуплено 85% квитків!


Опубліковано: 23 Лютого 2017р. о 17:24

Bumbox4 березня у концерт-хол «Подоляни» вперше у Тернополі з сольним концертомприїде гурт БУМБОКС. Це вже третя частина туру «Люди», під час якого гурт зіграє все краще, що створено і зіграно за 10 років.

БУМБОКС випустив свій максі-синг «Люди» у квітні 2016 року і відправився у тур. Через тисячі кілометрів, 20 міст туру, 42 тижні перебування в радіо-чартах пісні «Люди», виявилося, що це один з наймасштабніших і найбільш вдалих турів в історії гурту.

В семи містах зали не змогли вмістити всіх бажаючих – група дякує фанам з Дніпра, Запоріжжя, Миколаєва, Херсона, Чернівців, Івано-Франківська, Львова – це було приголомшливо!

А у лютому 2017 року БУМБОКС знову відправляються в дорогу. Це вже третя частина туру «Люди», під час якої заплановано вісім концертів. І один із них – 4 березня відбудеться у Тернополі у концерт-холі «Подоляни».Організатори кажуть, що на концерт у файному місті вже розкуплено 85% квитків.

Квитки в касах міст та на сайті: https://karabas.com

Розклад третьої частини туру Бумбокса “Люди”:

23 лютого – Кропивницький, Філармонія
25 лютого – Мелітополь, БК імені Тараса Шевченка
28 лютого – Суми, Легкоатлетичний манеж УАБС
3 березня – Бердичів,  ПК імені  Олексія Шабельника
4 БЕРЕЗНЯ – ТЕРНОПІЛЬ, КОНЦЕРТ-ХОЛ “ПОДОЛЯНИ”
5
березня – Хмельницький, Філармонія
11 березня – Новоград-Волинський, Будинок Офіцерів
12 березня – Вінниця,  Будинок Офіцерів


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше