Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Тернополя • Тернопільська футзальна ліга: покер, п’ять хет-триків і два автоголи • У першій лізі очікується супертрансфер за участю вихованця тернопільського футболу • У лікарні помер снайпер з Тернопільщини • Під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • На Запоріжжі загинув бойовий медик з Тернопільщини • Два роки надій на сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Програма «Зимова підтримка» запрацювала: як отримати 1 000 грн допомоги • Сьогодні стартувала Тернопільська футзальна ліга: чотири дивізіони та 38 команд • На Тернопільщині зібрали понад мільйон тонн цукрових буряків • Жителя Тернополя судитимуть за отримання 1500 доларів хабаря • Тернопільський карʼєр продає завод із виробництва мінпорошку • На Тернопільщині колишній адвокат постане перед судом за зберігання зброї • Хочуть зняти “прокляття”: клуб Прем’єр-ліги збирається поїхати з Тернополя • Мешканця Тернопільщини підозрюють у спробі незаконного ввезення 1440 електронних сигарет • На Донеччині загинув командир гранатомета з Тернопільщини • ФК «Максимівка» заявив на Тернопільську футзальну лігу 9 гравців • Тернополянка продала у сексуальне рабство чотирьох землячок • Міськрада має повернути землю, що є частиною Нацпарку • У Бережанах жінка впала в канаву і не могла вибратися самостійно  • Небесний легіон поповнив ще один Герой з Тернопільщини • На Тернопільщині численні травми отримав 8-річний школяр • П’яний водій буса спричинив аварію у Тернополі • Команда з Тернополя на футзальну лігу заявила чемпіона України та області • Козівщина в скорботі: “на щиті” до рідного дому повернувся мужній воїн
rss

На Гусятинщині перестало битися серце відомої вчительки


Опубліковано: 26 Жовтня 2025р. о 21:29

Хоростківський ліцею №2 повідомив про те, що передчасно пішла у вічність колишня вчителька початкових класів Ольга Михайлівна Свистун.

Не стало прекрасної щирої людини з великим серцем, мудрої наставниці, світлої і оптимістичної жінки.  Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким покійної. Царство небесне! Вічна памʼять Ользі Михайлівні!, – йдеться в повідомленні навчального закладу.

вчителька початкових класів

Багато дитячих душ, які зараз розкидані по світах, пройшли крізь серце покійної першої учительки Ольги Михайлівни, яка дарувала їм іскорки свого тепла та жаги до знань.

Помоліться у тиші за свою шкільну маму, нехай їй буде добре у Царстві Божому!


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
15 Листопада
14 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше