Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання
rss

На головному полігоні Тернопільської громади сталася масштабна пожежа


Опубліковано: 30 Червня 2021р. о 12:00

29 червня в селі Малашівці Тернопільської міської громади виникла пожежа на полігоні твердих побутових відходів на площі орієнтовно 100 м кв. Глибина залягання сміття в осередку пожежі – до 10 метрів.

На місце події було залучено черговий караул Головного управління ДСНС України в Тернопільській області у складі 2-х відділень. Також на місці події працюють два трактори та самоскид, що здійснюють присипку відсівом осередків пожежі.

До гасіння пожежі залучено 4 одиниці техніки та 16 чоловік особового складу. Від комунальних та інших служб – 5 одиниць допоміжної техніки. Було організовано безперебійну подачу води для гасіння шляхом її підвозу.

Рятувальники розглядають три версії займання: підпал, фокусування сонячного світла через скло та самозаймання від процесу гниття відходів.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше