Найсвіжіше:
• ФК «Борщів» здобув переконливу перемогу на Гусятинщині • На Черкащині загинув командир понтонного відділення з Гусятинщини • За час війни родина лікаря ВЛК з Бережан отримала у власність шість земельних ділянок загальною площею 100 тисяч м² • Власнику телеграм-каналу, який виїхав у Німеччину, повідомили про підозру у вимаганні коштів • Родина з Кременця виграла 190 000 гривень у «Лото-Забава» • Голову господарського суду Тернопільської області відсторонили від роботи після пʼяної їзди • У Тернополі живе Ніна Вірченко – науковиця, яка пережила ГУЛАГ і присвятила життя українській математиці • На війні загинув ще один захисник України з Тернополя • Друк на текстилі: огляд сучасних технологій та обладнання • ТЦК і суспільство: Лубінець відреагував на сутичку на Тернопільщині та закликав до реформ • Трагічно загинув тернопільський 11-класник • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • У Тернополі 29 серпня тимчасово обмежать рух транспорту • У Тернополі ремонтуватимуть важливе перехрестя • На які мотоцикли не потрібні права? • Жорстока війна забрала життя воїна з Тернопільщини • ФК “Бучач” з розгромної поразки стартував у Кубку України • Власники зруйнованих квартир у Тернополі отримають понад 5 млн грн допомоги • У Почаївській громаді горів сміттєвоз (фото) • На Тернопільщині поліцейські затримали чотирьох підозрюваних у збуті наркотиків • Понад 125 тис грн збитків порушник з Бучаччини відшкодував за незаконну рубку дерев • У Тернополі відкрили кримінальну справу за фактом загибелі двох людей під час будівництва колектора • Після інциденту з ТЦК у Тернополі відкрито кримінальне провадження • У Почаєві поліція обмежувала рух транспорту під час проходження паломників УПЦ МП • Ще одного мужнього воїна з Гусятинщини нагороджено «Золотим Хрестом»
rss

На Черкащині загинув командир понтонного відділення з Гусятинщини


Опубліковано: 27 Серпня 2026р. о 10:44

Завтра, 28 серпня 2026 року, відбудеться зустріч тіла військовослужбовця Віталія Матвійчука, який загинув 24 серпня 2026 року внаслідок отриманого вогнепального поранення в районі н.п.Полствин Черкаського району Черкаської області.
Як повідомляє Гусятинська селищна рада, похоронний кортеж вирушить з міста Тернопіль близько 11:00 год і проїжджатиме такими селами нашої громади: Постолівка, Городниця, Личківці.
У селищі Гусятин буде проїжджати по вулиці Тернопільська, проспекті Незалежності до центральної площі, де біля Алеї Пам’яті Героїв близько 13:00 години відбудеться панахида за загиблим воїном. Опісля похоронний кортеж попрямує до села Сидорів, до будинку батьків загиблого військовослужбовця. Просимо усіх жителів громади живим коридором зустріти та віддати останню шану воїну!, – йдеться в повідмоленні селищної ради. 
Нагадаємо, 24 серпня 2026 року, внаслідок отриманого вогнепального поранення в районі н.п.Полствин Черкаського району Черкаської області загинув командир 3 понтонного відділення 1 понтонного взводу 2 понтонної роти 1 понтонно-мостового батальйону сержант Матвійчук Віталій Віталійович (6 вересня 1987 року народження), житель селища Гусятин.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,





Новини
27 Серпня
26 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше