Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

На Бучаччині спільними зусиллями доправили вагітну жінку до пологового будинку


Опубліковано: 10 Січня 2026р. о 14:23

9 січня близько 19:30 на спецлінію 102 надійшло повідомлення від жительки одного із сіл Бучацької громади про те, що вона потребує невідкладної медичної допомоги. Жінка перебувала на пізньому терміні вагітності – пологи могли розпочатися будь-якої миті.

Через складні погодні умови та заметені дороги самостійно дістатися до медичного закладу вона не могла. За допомогою спеціальної техніки жінку вдалося вивезти із населеного пункту. Після цього поліцейські пересадили її до автомобіля екстреної медичної допомоги та у супроводі співробітників групи реагування патрульної поліції доправили до лікарні у Тернопіль, – повідмоляє відділ комунікації поліції  Тернопільської області.

Завдяки злагодженим і оперативним діям усіх служб вагітну вчасно передали медикам.

Поліцейські спільно з екстреними службами продовжують працювати в посиленому режимі та надавати допомогу учасникам дорожнього руху під час негоди. За минулу добу правоохоронці та рятувальники допомогли вибратися зі снігових заметів 19 водіям.

У разі виникнення складних ситуацій на дорозі – телефонуйте на спецлінії 102 та 112.

 

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше