Найсвіжіше:
• Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу
rss

На Бучаччині молодик пограбував… шкільну їдальню


Опубліковано: 2 Березня 2020р. о 13:00

На Бучаччині молодик вночі прийшов до школи… Ясна річ, не з добрими намірами чогось навчитися. Заради користі 8 грудня минулого року чолов’яга заліз до їдальні Язловецької загальноосвітньої школи.

І, звісно, викрав із холодильника продукти: 5 палиць вареної ковбаси, два з половиною кілограми курячого філе, півкілограма масла «Пан Коцький», наостанок прихопив і 5 буханців хліба. Таким чином, завдав закладу збитків на 1 тис. 85 грн.

Та уявіть стан кухаря, коли вранці працівниця не знала, що приготувати дітям на сніданок! Тим часом крадій наївся донесхочу.

Утім, коли незабаром до нього прийшли працівники поліції, у скоєному поспішив зізнатися, збитки компенсував і навіть уклав із прокурором угоду про примирення.

Оскільки крадій раніше в поле зору правоохоронців не потрапляв, злочин скоїв неважкий, а санкція ч.1 ст. 185 КК України передбачає у тому числі й штраф від 50-ти до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, Бучацький районний суд угоду визнав та зобов’язав сплатити 850 грн. штрафу.   

…а в Кременці обікрав «Рукавичку»

Що цікаво, опівдні наступного дня такий самий необтяжений роботою чоловік обікрав магазин «Рукавичка».

Бачте, молодик зранку культурно-алкогольно «відпочивав» із друзями у парку культури м. Кременця. Коли спиртне закінчилось, чоловік почалапав до найближчого магазину, а саме до «Рукавички», за поповненням. На той момент, як на гріх, касирка зайшла у підсобку. Переконавшись, що навколо немає персоналу, злодій сховав пляшку шампанського «Маренго» та поспішив до товаришів по чарці.

Однак цей благородний напій лише зворохобив градусно-гастрономічні смаки компанії, і злодій знову пішов до «Рукавички». І знову, ніби навмисно перевіряючи його, продавця на місці не було, тож чоловік вирішив гуляти по крупному і знову вкрав шампанське, на цей раз «Артемівське», і зникнув у кущах парку.

Таким чином, він п’ять разів навідувався до магазину, викравши, крім того, ще три пляшки горілки – загалом на 920 грн.   

Коли крадія зупинили правоохоронці, він героя з себе робити не став, а щиросердно визнав провину та пообіцяв компенсувати завдані ТзОВ «Львівхолод» збитки й уклав угоду про примирення.

Кременецький районний суд визнав його винним у крадіжці (ч.1 ст. 185 КК України) та, відповідно до умов угоди, призначив покарання – сплатити 850 грн. штрафу.  

Олекса Чиж


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше