Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя ще одного військовослужбовця з Тернополя • Тернопільська футзальна ліга: покер, п’ять хет-триків і два автоголи • У першій лізі очікується супертрансфер за участю вихованця тернопільського футболу • У лікарні помер снайпер з Тернопільщини • Під час виконання бойового завдання у Запорізькій області загинув воїн з Тернополя • На Запоріжжі загинув бойовий медик з Тернопільщини • Два роки надій на сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Програма «Зимова підтримка» запрацювала: як отримати 1 000 грн допомоги • Сьогодні стартувала Тернопільська футзальна ліга: чотири дивізіони та 38 команд • На Тернопільщині зібрали понад мільйон тонн цукрових буряків • Жителя Тернополя судитимуть за отримання 1500 доларів хабаря • Тернопільський карʼєр продає завод із виробництва мінпорошку • На Тернопільщині колишній адвокат постане перед судом за зберігання зброї • Хочуть зняти “прокляття”: клуб Прем’єр-ліги збирається поїхати з Тернополя • Мешканця Тернопільщини підозрюють у спробі незаконного ввезення 1440 електронних сигарет • На Донеччині загинув командир гранатомета з Тернопільщини • ФК «Максимівка» заявив на Тернопільську футзальну лігу 9 гравців • Тернополянка продала у сексуальне рабство чотирьох землячок • Міськрада має повернути землю, що є частиною Нацпарку • У Бережанах жінка впала в канаву і не могла вибратися самостійно  • Небесний легіон поповнив ще один Герой з Тернопільщини • На Тернопільщині численні травми отримав 8-річний школяр • П’яний водій буса спричинив аварію у Тернополі • Команда з Тернополя на футзальну лігу заявила чемпіона України та області • Козівщина в скорботі: “на щиті” до рідного дому повернувся мужній воїн
rss

Минуло два роки, як у засвіти відійшла велика людина і великий господарник Тернополя


Опубліковано: 1 Червня 2025р. о 18:49

Два роки минає сьогодні з дня, коли Тернопіль зазнав великої та непоправної втрати – з дня, коли у засвіти відійшов директор ПП “Східний масив” Михайло Дереворіз.

Скільки б не пройшло часу, в наших серцях назавжди залишиться пам’ять про чудову людину, талановитого прогресивного фахівця, патріота України. Він завжди був зразком для наслідування для всіх, зокрема для тих, хто обрав непросту комунальну галузь. Він був справжнім фанатом своєї справи та людиною з великим серцем, непоправний біль втрати якої не вгамують жодні слова. Біль та смуток не вщухають, важко змиритися з тим, що він тепер з нами тільки в думках та молитвах. Не віриться, що він вже ніколи до нас не прийде, не усміхнеться, не підтримає і не порадить, йдеться у повідомленні “Тернополя житлово-комунального”. 

Згадайте добрим словом Михайла Євгеновича та пом’яніть тихою молитвою…


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
15 Листопада
14 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше