Найсвіжіше:
• «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю
rss

Міносвіти оголосило вибори на посаду ректора Тернопільського педагогічного університету


Опубліковано: 21 Березня 2025р. о 21:00

Міністерство освіти та науки України у п’ятницю, 21 березня, оприлюднило наказ про проведення виборів на посаду ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Згідно з документом конкурс має відбутися 18 червня. Наразі претенденти ще не заявили свої кандидатури.

Згідно з наказом міністра освіти Оксена Лісового з 21 березня департамент кадрового забезпечення МОН розпочинає приймати документи від кандидатів на посаду ректора ТНПУ. Наразі вищий навчальний заклад очолює ексректор Володимир Кравець. Його повернули на цю посаду після того, як його наступника Богдана Буяка звільнили за рішенням кількох судів.

50-річний Богдан Буяк очолював педагогічний університет Тернопільщини з грудня 2017 року. Тернопільський окружний адміністративний суд в березні 2024 року своїм рішенням визнав вибори ректора ТНПУ в 2022 році такими, що не відбулися. Позов в січні 2023 року до суду подав другий кандидат на посаду ректора вишу Володимир Місько.

Після виборів ректора ТНПУ в 2022 році Богдан Буяк отримав звання «Плагіатор 2023» у межах антипремії «Академічна негідність 2023 року». Науковця звинувачували у плагіаті в докторській дисертації, яку він захистив у 2013 році. Координаторка антиплагіатної платформи ініціативи «Дисергейт» Світлана Благодєтєлєва-Вовк знайшла плагіат на 400 сторінках своєї докторської роботи. На звинувачення ректор вишу не відповів.


Джерело: Захід нет
Рубрика:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше