Найсвіжіше:
• Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн • У Тернополі чоловіка засудили за крадіжку газу • Міський голова закликав утриматися від купівлі будівлі у Чорткові (фото) • Псевдобанкір ошукав жительку Кременця на 28 тисяч гривень • Воїн з Тернопільщини з позивним «Хижак» нагороджений «Хрестом доблесті» • На Донеччині помер 23-річний прикордонник з Тернопільщини • Ексголкіпер тернопільської «Ниви» та чортківського «Кристала» потрапив у скандал • На Харківщині помер 55-річний захисник із Бучаччини • День міста у Тернополі: програма заходів 14-16 серпня • На війні загинув 20-річний оператор БпЛА із Бучаччини • Війна обірвала життя 50-річного гранатометника з Тернопільщини: причина смерті – гостра серцево-судинна недостатність
rss

МФК «Тернопіль» дав бій одному з найсильніших футзальних клубів Хмельниччини


Опубліковано: 21 Липня 2026р. о 13:30

Срібний призер Вищої футзальної ліги Тернопільщини та володар Кубка області МФК «Тернопіль» на вихідних у межах підготовки до сезону-2026/27 провів товариський матч проти однієї з найсильніших футзальних команд Хмельниччини – «Хелпікса». Поєдинок завершився перемогою господарів із рахунком 6:3.

Як розповів президент МФК «Тернопіль» Віталій Паперовський, спаринг відбувся у Хмельницькому. Попри поразку, тернопільська команда продемонструвала якісну гру, створила чимало небезпечних моментів і тричі відзначилася у воротах суперника. Голами у складі муніципалів відзначилися Валентин Лазорко, Віктор Чорній та Сергій Березівський.

«Легко супернику, який планує заявитися до Першої футзальної ліги України, точно не було. Ми нав’язали боротьбу, активно пресингували, створювали гольові моменти й віддавалися грі до фінального свистка. Якби трохи більше везіння, цілком могли повернутися з Хмельницького хоча б із нічиєю», – зазначив Віталій Паперовський.

Нагадаємо, на початку липня завершилася Мініфутбольна ліга Волочиська (Хмельницька область), яка тривала два місяці. У турнірі брав участь і МФК «Тернопіль», який у підсумку здобув бронзові нагороди. У матчі за третє місце тернополяни у напруженій боротьбі перемогли «Мурсію» з рахунком 4:3.

Найближчим випробуванням для МФК «Тернопіль» стане престижний всеукраїнський турнір «Open Cup Одеса-2026». Минулого року тернопільська команда також брала участь у цих змаганнях і посіла четверте місце.

До теми: “МФК «Тернопіль» – вперше здобув кубок Тернопільської футзальної ліги!”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
7 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше