За процесуального керівництва Тернопільської окружної прокуратури повідомлено про підозру 44-річній жительці Тернопільського (колишнього Підволочиського) району. Їй інкримінують отримання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення посадовцем, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 369-2 КК України).
За даними слідства, підозрювана пообіцяла знайомій «допомогу» в отриманні водійського посвідчення. Вона запевняла, що має вплив на службових осіб територіального сервісного центру МВС і може гарантувати позитивну оцінку за іспит з водіння. Свої послуги жінка оцінила у 500 доларів США. Майбутня водійка не змогла скласти іспит з першого разу і погодилася на пропозицію вирішити питання за гроші, – йдеться в повідомленні Тернопільської обласної прокуратури
Правоохоронці затримали жінку в Тернополі (в порядку ст. 208 КПК України) під час отримання коштів за складення іспиту. Наразі вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.
Розслідування здійснюють слідчі ВП №2 Тернопільського РУП ГУНП за оперативного супроводу Тернопільського управління ДВБ НП України.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




