Найсвіжіше:
• Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе
rss

Мешканка Борщівської громади святкує 100-річний ювілей


Опубліковано: 29 Грудня 2025р. о 15:19

Сьогодні, 29 грудня, свій 100-річний ювілей відзначає жителька Борщівської громади Стефанія Михайлівна Чорна, із села Слобідка-Мушкатівська.

100 років – це не просто дата, а ціла епоха, прожита з гідністю, терпінням і великою любов’ю до життя. Доля ювілярки тісно переплелася з історією України. Вона пережила непрості часи, бачила зміну поколінь, важкі випробування та світлі моменти відродження. Життєвий шлях пані Стефанії – приклад стійкості, працьовитості, внутрішньої сили та віри в Божу допомогу, – йдеться в повідомленні Борщівської міської ради.

Для близьких і знайомих ювілярка завжди була джерелом мудрої поради й щирого слова підтримки.
У день поважного ювілею іменинницю привітали Борщівський міський голова Ігор Чопик, спеціаліст старостинського округу Надія Цибрій.

Гості і висловили щирі побажання та зичили міцного здоров’я, душевного спокою дочекатися такої бажаної Перемоги для України.

Нехай поважні роки життя для довгожителів нашої громади будуть наповнені теплом, турботою близьких, спокоєм і радістю під мирним українським небом.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше