Найсвіжіше:
• Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками • До трьох вулиць Тернополя призупинять водопостачання 2 вересня • Серце воїна з Теребовлянщини зупинилося у День Незалежності • З тіл померлих – на продаж: у сусідній з Тернопільщиною області викрили “чорних трансплантологів” • Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе
rss

Майже 300 нетверезих водіїв виявили поліцейські на Тернопільщині


Опубліковано: 6 Червня 2024р. о 15:00

 

Водночас упродовж минулого місяця співробітники поліції області зафіксували 12 735 правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху.

За даними управління превентивної діяльності ГУНП в області, найпоширеніші порушення на дорогах: перевищення водіями швидкості, керування транспортними засобами без документів та в стані сп’яніння, нехтування правилами паркування, а також недотримання правил дорожнього руху пішоходами і велосипедистами.

У травні на Тернопільщині зареєстровано 241 дорожньо-транспортну пригоду, з них 48 – з потерпілими. Зафіксовано чотири аварії, які спричинили нетверезі водії. У результаті цих ДТП одна людина загинула та двоє осіб отримали травми різного ступеня тяжкості. Основні причини аварій: порушення правил маневрування, перевищення водіями безпечної швидкості та недотримання дистанції.

Минулого місяця правоохоронці склали 298 адміністративних протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами в нетверезому стані (стаття 130 КУпАП). Поліцейські нагадують про відповідальність за керування транспортними засобами в стані сп’яніння:

– громадянину, який вперше сів за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 17 000 гривень та позбавлення права керування автомобілем на 1 рік;

– якщо водій вдруге порушив вимоги ст. 130 КУпАП, то на нього чекає штраф у розмірі 34 000 гривень та позбавлення права керування на 3 роки;

– у випадку, якщо водій втретє за рік керував транспортним засобом у нетверезому стані, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 51 000 гривень та позбавлення права керування на 10 років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
29 Серпня
28 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше