• Тендер на ремонт дороги через Тернопільщину на 2,4 мільярда – суд поставив крапку у резонансній справі • У Тернополі виявляти автомобіль, які перебував розшуку • На Тернопільщині презентували інтернет-платформу для переселенців • Переможець Зимової першості Тренопільщини з футболу продовжує переможну ходу • У Тернополі неповнолітній водій мотоцикла отримав травми та був госпіталізований • Сьогодні на Тернопільщині розпочинаються головні футбольні змагання року • У Тернопільській області відмінено 14 сумнівних тендерних закупівель на понад 239 мільйонів • Збаразький «Галич» у футбольному сезоні-2024: з екс-захисником тернопільської «Ниви» та золотою молоддю • Ухилянтів почали розшукувати через їхні мобільні телефони • У лікарні після важкого поранення помер військовослужбовець з Тернопільщини • На Донеччині загинув розвідник з Тернопільщини • У центрі Тернополя тимчасово не буде газу – відома причина • У Тернополі на Великодні свята частіше курсуватиме громадський транспорт до кладовищ  • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Купуючи автомобіль, житель Тернопільщини втратив понад 200 тисяч гривень • Тернополян запрошують на зустріч з командиром роти «Гонор» батальйону «Вовки Да Вінчі»  • У Тернополі сім’ї постраждалих від війни можуть отримати до 100 тисяч гривень на власний бізнес • У Тернополі відбулася зустріч з родинами загиблих та безвісти зниклих бійців бригади «Лють» (+відео) • Від отриманих поранень у бою загинув військовослужбовець з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу • Тернополянин намагався незаконно відправити за кордон поштою камені з відбитками істот, яким понад 400 млн років • Калькулятор авто зі США: як прорахувати авто • Назавжди повернувся до рідної домівки: сьогодні на Тернопільщині поховають загиблого на війні Героя • Синоптики повідомили, якою буде погода на Тернопільщині на вихідні • «Поділля» з В. Березовиці у футбольному сезоні-2024: з екс-гравцями “Чорноморця”, “Поділля” та “Агробізнесу”

«Лісма» з Шляхтинців – новий переможець футбольної Ліги Тернопільщини (+фото)

Опубліковано: 24 Жовтня 2023р. о 13:29

22 жовтня у Васильківцях на красені-стадіоні «Поділля» відбувся фінальний поєдинок Ліги чемпіонів Тернопільщини сезону-2022/23. Фіналіст попереднього року – шляхтинецька «Лісма» (Байковецька громада) у доволі конкурентній боротьбі перемогла ФК «Бурдяківці» (Скала-Подільська громада) – 3:2.

Матч виявився багатим не лише на забиті м’ячі, але й на гольові моменти, що подобалося безсумнівну глядачам, які чисельно відвідали Васильківці. Рахунок було відкрито вже на 12-й хвилині. Нападник «Лісми» Іван Ясенко продавив граючого головного тренера ФК «Бурдяківці» Олександра Кеню та зробив прострільну передачу. На перший погляд не складний м’яч не зумів забрати до рук досвідчений кіпер Іван Матлак, смугастий від його рук відскочив і Ясенко, котрий не виключився з боротьби, переправив м’яча у сітку майже з лінії воріт (0:1). Пройшла всього одна хвилина, як команда з Борщівщини рахунок вирівняла. Це Вадим Костюк красивим удар лівою ногою поцілив у верхній, дальній від голкіпера Володимира Мацюха кут воріт (1:1). А в середині першого тайму не менш красивий гол метрів з 25-ти ударом зі штрафного забив капітан ФК «Бурдяківців» Сергій Лоїк (2:1).

У перерві матчу очевидно у роздягальні «Лісми» відбулася серйозна чоловіча розмова, після якої гравці шляхтинецької команди вийшли з твердим наміром хоча б відігратися. І це їм вдалося на 62-й хвилині. Гольову атаку розпочав їхній воротар Володимир Мацюх. М’яча на правому краю підхопив Іван Ясенко, котрий відпасував на партнера по нападу Володимира Льошку, а той виклав смугастого на ногу Степану Глову, удар якого у нижній кут виявився влучним (2:2). Перемогу ж «Лісмі» приніс ветеран тернопільського футболу, легенда шляхтинецької команди Володимир Льошка. За сім хвилин до завершення основного часу матчу номінальні гості отримала право на пробиття штрафного удару фактично з того ж місця, з якого у першому таймі результативно пробив капінат колективу з Бурдяківців Сергій Лоїк. Але якщо Сергій перекинув м’яча через стінку і влучив у кут дальній від воротаря, то Льошка влучно пробив у «дев’ятку», де й стояв голкіпер Іван Матлак, однак той не зумів дотягнутися до м’яча (2:3)…

Нагородження переможців і фіналістів Ліги Тернопільщини провели перший заступник – виконавчий директор АФТ Василь Заторський та голова комітету ветеранського футболу АФТ Іван Сокіл. Першими нагороди отримали суддівська бригада на чолі з арбітром матчу Вадимом Трачем, яка кваліфіковано провела відповідальний поєдинок. Далі заслужені відзнаки отримали фіналісти – футболісти, тренери та керівництво ФК «Бурдяківці», а також голова Скала-Подільської громади Ігор Лобода. За добрим звиває, який вже кілька років практикується на футбольній Тернопільщині, їх підтримали переможці Ліги Тернопільщини, створивши імпровізований коридор пошани. Опісля нагороди вищого рівня – медалі зі спеціальним гравіруванням під вирішальний поєдинок Ліги отримала команда, яка стала переможцем – «Лісма» з Шляхтинців, яку теж привітали суперники.

Апофеозом футбольного свята стало вручення головного кубку Ліги Тернопільщини. Його з рук Василя Заторського отримав капітан шляхтинецької команди Олег Агрес. Опісля були традиційні фотосесії, флеш-інтерв’ю та автограф-сесія від переможців.

Отож, чергова Ліга Тернопільщини завершилася, вперше її переможцем стала команда «Лісма» з Шляхтинців, яку можна сміливо назвати найтитулованішою серед районів Тернопільської області, адже за останній час вона двічі виборола Лігу чемпіонів Тернопільщини (2018 та 2019 рр.), двічі була фіналістом Ліги чемпіонів (2020 р.) та Ліги Тернопільщини (2022 р.) і ось тепер ще й стала володарем Ліги Тернопільщини цього року.

***

ФК «Бурдяківці» – «Лісма» (Шляхтинці) – 2:3 (2:1)

22 жовтня. Васильківці. СК «Поділля». 300 гл. +21 град.

Арбітр – Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Ростислав Новосад (Тернопіль), Віктор Гуменний (Тернопіль),

4-й арбітр – Оксана Паньків (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Іван Сокіл (Тернопіль).

ФК «Бурдяківці»: Матлак, Кеня, Сафроняк, Лоїк-к, Антонищин (Хомишин, 79), Зубенко (Думанюк, 51), Балакай, Тарасов, Пожидаєв (Прокопчук, 33), Костюк, Бондаренко. Заміна: Рябий, Гончар, Сторожук.

«Лісма»: Мацюх, О. Агрес-к, Бутрин, Борисевич, Нетеча, Глова, Процик (Лясота, 82), Кухарук (Шпилюр, 68), А. Бадло (Стець, 89), Льошка, Ясенко (Пошелюжний, 90+3). Запасні: Гоцко, Кушнерчук.

Голи: Іван Ясенко (12), Вадим Костюк (13), Сергій Лоїк (25), Степан Глова (62), Володимир Льошка (83).

Попереджені: О. Зубенко (51), А. Процик (60), О. Агрес (63), В. Прокопчук (75), М. Тарасов (82), Ю. Стець (90).