Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя колишнього футболіста з Тернопільщини • Майже рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Теребовлянщини • У військовому госпіталі помер головний сержант з Тернопільщини • У Тернополі вдруге за три місяці підвищили тарифи на проїзд у громадському транспорті • За кубок Тернопільської області з футболу позмагаються 12 команд • У Сумській області загинув воїн з Вишнівеччини • У селі біля Тернополя після сімейної сварки чоловік підірвав гранату • На фасаді адмінбудівлі поліції Тернопільщини створили патріотичний мурал «Незламні» • Гучна справа на Тернопільщині: під підозрою опинилися керівники трьох ТЦК • У Підволочиську чоловік обікрав знайому: зникли гроші та золоті прикраси • Як обрати безпечний будинок престарілих для літньої людини • Збіг ДНК підтвердив загибель у Курській області воїна з Тернопільщини • Як тернопільська мерія незаконно привласнила землі заказника: поставлено крапку в кількарічних спорах • На Гусятинщині горів комбайн (фото) • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • 400 квадратних метрів у вогні: на Бучаччині загорівся склад агропідприємства • На війні загинув сержант батальйону безпілотних систем з Кременеччини • Майже 20 місяців надій та сподівань: на Харківщині загинув молодший сержант з Борщівщини • Відійшла у вічність відома лікарка з Тернополя • Тернопільська митниця виявила порушення при ввезенні транспорту на понад 61 млн гривень • «Чемпіон» з Тернополя – переможець обласної ДЮФЛ U-11 • Жорстока війна забрала життя ще одного воїна зі Зборівщини • Мобілізація по-новому в Україні: чи мобілізують з відстрочкою, кому можуть скасувати бронь і де найменше призивають • Громада на Бучаччині привласнила 32 га землі природно-заповідного фонду • На Тернопільщині онука підозрюють у вбивстві бабусі цеглиною
rss

Лікарі виявили нове ускладнення після COVID-19


Опубліковано: 17 Листопада 2021р. о 7:30

Перехворіли на коронавірус скаржаться на появу герпесу.

Незважаючи на те, що Covid-19 є розпіраторною інфекцією, його наслідки можуть зачіпати будь-який орган. Статистика показує, що 50% людей, які хворіли на коронавірус, схильні до появи ускладнень, а серед них — герпес.

Так стверджує доктор медичних наук Андрій Волянський.

Герпес -вірусна патологія, при якій на шкірі та слизових оболонках утворюються висипання у вигляді бульбашок. Вони з’являються групами та досягають у діаметрі 2-3 сантиметрів.

Стан після хвороби лікарі називають постковідним і може стати причиною не тільки вірус герпесу, а й провокувати хронічну втому, тривалу лихоманку, порушення сну, уваги, а також втрату смаку та нюху. Особливо тяжкі наслідки вірус несе для тих, хто перехворів у тяжкій формі – від запалення серцевого м’яза, аритмії, до порушення печінки та відмови нирок.

У світовій практиці поки що немає чіткого пояснення цього явища. Гіпотеза, розроблена в лабораторії реабілітації та імунології Інституту Іллі Мечникова, яку я очолюю, полягає в тому, що це активація вірусу герпесу, який постійно присутній в організмі людини.

Лікар акцентує увагу на тому, що коронавірус може активувати не тільки один вид герпесу, а й кілька. Незважаючи на те, що сімейство герпесу налічує близько 100 видів, 8 із них є вірусами людини. Дивно те, що деякі люди можуть прожити все життя, не відчуваючи наслідків. У той час як інші мають проблеми зі здоров’ям, які неможливо діагностувати правильно.


Джерело: CURSORINFO
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , , ,





Новини
11 Червня
10 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше