Найсвіжіше:
• У Зарваниці відбулася масштабна проща для родин загиблих та зниклих безвісти захисників України • Півтора роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • На Шумщині судили чоловіка, який під час сварки в магазині вдарив покупця в живіт • Стало відоме ім’я ймовірного головного тренера тернопільської “Нива-2” • На Бучаччині засудили чоловіка, який під час сварки жорстоко побив жінку • На Кременеччині вандали понівечили могилу воїна на 40 день після поховання • На Монастирищині стартує другий етап українсько-польських пошукових робіт • Від Тернополя до NASA: внесок земляка в космічну еру США • У Заліщицькому краю чоловік із сокирою напав на поліцію та побив патрульних • Співак з Тернопільщини офіційно розлучився з дружиною, з якою розійшовся майже рік тому • У ТЦК сказали, хто обов’язково має пройти ВЛК • Розірвала протокол прямо у відділку: у Чорткові суд оштрафував жінку, яка намагалася знищити документи  • Теребовлянець Володимир П’ятничко відзначився у воротах ФК «Теребовля» • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • «Агрон» зупинився за крок до фіналу аматорського чемпіонату України (фото) • На Бучаччині покарали чоловіка, який зливав локації ТЦК • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Майже два роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Чи зможе «Агрон» вдруге переписали власну історію? • У Тернополі бабця лишила дитину і поїхала: 2-річний хлопчик опинився сам серед ночі • ФК «Збараж» посилює тренерський штаб • У центрі Тернополя сталася бійка: поліцейські вилучили зброю • «Укрзалізниця» подвоює кількість рейсів «Інтерсіті» між Тернополем та Києвом
rss

Леонід Бицюра: “Відновлюємо комбайновий завод”


Опубліковано: 11 Липня 2019р. о 9:32

Тернопіль славився своїми промисловими гігантами, серед яких були “Текстерно”, фарфоровий завод, “Сатурн”, “Оріон”, “Промінь” і, звичайно, комбайновий завод.  Тернополяни нині закономірно ставлять питання про відновлення роботи промислових підприємств та створення нових робочих місць – основи економіки міста та країни.

“На території колишнього комбайнового заводу вже зараз створюється Тернопільський індустріальний кластер, який об’єднує десятки підприємств дуже різних галузей: від машинобудування до металообробки, від швейних цехів до логістичної діяльності та асфальтного й бетонного заводів, – зазначає кандидат у народні депутати України від об’єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра. – Звичайно, сьогодні підприємства працюють зовсім на інших, сучасних технологіях, модернізованому обладнанні”.

“Мета кластеру – згуртування успішних та працьовитих людей, які бажають змінити інфраструктуру міста та життя тернополян, – наголошує керівник Тернопільського індустріального кластеру Ольга Павленко. – Це вже відображено у створенні спортивного комплексу, закладів громадського харчування, різноманітних сфер послуг. Відновлено виробничі площі: від металообробки до ІТ-сектора”.

Місто виділило кошти для проведення тролейбусних ліній, аби здійснювати  довезення робітників у зону Тернопільського індустріального кластеру. Гострою залишається проблема підбору працівників. Обговорюється питання облаштування робітничих гуртожитків.

“Тернопіль поступово розвивається. Але нам потрібна дієва підтримка майбутнього Кабміну та парламенту. Тому сьогодні важливо зробити надійний вибір для того, щоби Тернопіль став прикладом для інших міст України”, – констатує Леонід Бицюра.

Вікторія Отаманчук

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
21 Червня
20 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше