Найсвіжіше:
• У Буковелі масово отруїлися діти з Тернополя: що відомо • Перестало битися серце працівника Укрпошти з Борщівщини • Захисників з Тернопільщини нагородили відзнаками Міністра оборони України • Колишнього генерала з Тернопільщини затримали у Польщі за підозрою у роботі на РФ • Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини
rss

Легковажна поїздка на водоймищі завершилася смертю


Опубліковано: 29 Січня 2018р. о 14:40

Автомандрівку замерзлим ставком здійснили двоє жителів Гусятинщини. Для одного з них вона стала фатальною. Під кригою опинився автомобіль, яким вони курсували водоймою. Молодшому із відчайдухів – 31-річному – вдалось врятуватися, а старший – 47-річний – так і не вибрався з води.

22 січня рятувальники управління ДСНСУ в Тернопільській області разом з водолазами відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону витягнули на берег затоплене авто і тіло потерпілого.


Джерело: Управління ДСНС України у Тернопільській області
Рубрика:
Мітки: , , , ,





Новини
27 Травня
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше