Найсвіжіше:
• У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу
rss

Кулаками та ногами билися 80 хлопців


Опубліковано: 15 Травня 2019р. о 9:07

11 травня  Тернопіль став  осередком запеклої боротьби хлопчиків та юнаків за Відкритий кубок області з муай-тай. На татамі за звання чемпіонів боролися спортсмени з різних куточків України віком від 10 років.

Муай-тай – старовинний вид боротьби родом з Азії. Надзвичайно видовищним його робить застосування кулаків, ніг, колін, ліктів. За це таїландський бокс ще прозвали «боєм восьмируких».

– Це перше змагання, котре організовує Тернопільська обласна федерація таїландського боксу в цьому році. У нас сьогодні представлений Кривий Ріг, Одеса,  Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ. Це надзвичайно допомагає популяризувати цей вид спорту в нашій області і розвивати місцеву федерацію. Тернопільську область представляють 15 спортсменів із 3-х клубів. У нас вже є і чемпіони України, і чемпіони Європи, які теж представляють Тернопільську область,коментує президент Тернопільської обласної федерації таїландського боксу Богдан Юлик.

– Українська національна федерація таїландського боксу муай-тай розвиває цей вид спорту понад 20 років. Зараз у Тернопільську область на чемпіонат приїхали спортсмени із семи областей. Особливість цього змагання в тому, що вперше на Відкритій першості Тернопільської області є молодші вікові категорії віком 10-11 років. Тобто поступово піднімається і рівень змагань, і збільшується кількість спортсменів. І головне, ми популяризуємо вид спорту, який цікавий, хоч і досить складний, – зазначив головний суддя змагань Сергій Лавренко.

Таїландський бокс вважається одним з найбільш жорстких видів єдиноборств, і для того, щоби спорт приносив задоволення, а не травми, діти завжди виступають у захисних жилетах, налокітниках, масках. Ба більше, спортсменам і віковій категорії 10-11 років заборонено наносити удари у голову.

Наставник волинської команди Сергій Снитюк каже, що турніри на зразок Відкритої першості Тернопільської області дуже допомагають новачкам поринути в атмосферу змагань: «Я привіз дітей віком від 10 до 17 років та двох спортсменів, котрі виступають у категорії дорослих. Мої підопічні показали вдалі виступи та хорошу підготовку. Серед моїх дітей є вже кандидат у майстри спорту, чемпіон України і Європи».

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
9 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше