Найсвіжіше:
• Такого чемпіонату у майже 115-річній історії тернопільського футболу ще не було • На Тернопільщині на ковід захворіло 113 людей • На Тернопільщині в багнюці застрягла швидка: у автівці були хворий і троє лікарів • На колінах, зі сльозами і пекучим болем у серці зустрічали ще одного загиблого Героя з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • Тернополянин викрав обручку, готівку та банківську картку • Тернопільський суд до 15 років засудив жителя Донеччини, що воював проти ЗСУ у так званій «народній міліції ДНР» • Поліцейські Бережанщини впіймали велосипедного злодія • Громадяни Тернопільщини втратили майже 25 тисяч гривень оформляючи грошову допомогу • Відкрита зимова першість Тернопільщини з футболу: розклад на вихідні • Мер одного з міст Тернопільщини вступив у лави ЗСУ • Один з судів Тернополя отримав нового голову • На Тернопільщині жінка випала з салону автобуса: знаходиться без свідомості у лікарні • На Тернопільщині суд конфіскував землю у громадянина Росії • Нетверезий водій з Монастирищини за 500 доларів намагався відкупитися від копів  • Житель Бережан понесе відповідальність за незаконне зберігання наркотиків • Надзвичайники Тернопільщини 5 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій • Смертельна ДТП з нардепом Гевком: родичі загиблого розповіли шокуючі деталі • Сьогодні Тернопільщина зустрічатиме тіло ще одного Героя Небесного військового царства • На Закарпатті затримали мешканця Тернопільщини, який хотів втекти до Румунії • ДБР взялося за смертельну ДТП за участю нардепа з Тернопільщини (+відео) • На Тернопільщині від ковіду померла літня жінка • Сьогодні громада на Тернопільщині зустрічатиме тіло загиблого на війні Героя • На Тернопільщині хочуть повернути державі споруди Почаївської Свято-Успенської лаври • Дебютант футбольного чемпіонату області зіграв у надрезультативну нічию з фіналістом Ліги Тернопільщини
rss

Кредитні програми підтримки аграріїв: як, де та скільки можна заощадити коштом державних компенсацій


Опубліковано: 14 Червня 2018р. о 16:15 Переглядів: 17


З середини весни і до кінця збору врожаю для кожного аграрного підприємства наступає період ключових активностей. Разом з тим для здійснення усіх планів господарство повинно мати чималі фінансові кошти та оснащений тракторний парк, який відповідав би сучасним технологіям аграрного виробництва. Для отримання тривалого фінансування та заощадження трат за ним, ПриватБанк пропонує аграріям Тернопільщини вигідні програми кредитування.

“З огляду на тенденції в економіці України протягом декількох останніх років, серед продуктів банку, розроблених для різноманітних категорій клієнтів, треба окремо відзначити рішення для аграріїв – кредитну лінію “Агросезон”, – розповідає регіональний менеджер з просування послуг корпоративним клієнтам Ігор Педун. – Це спеціально розроблена відновлювальна кредитна лінія для сільгоспвиробників на придбання агрокомпонентів, пального, запчастин та інших витрат, необхідних для ведення сільськогосподарської діяльності”.

Кредитна лінія “Агросезон” оформляється на термін до 2-ох років, з можливістю використати весь ліміт кредитування одразу, або шляхом розбиття на потрібну клієнту кількість траншів, що фактично дозволяє окремо фінансувати кожен сільськогосподарський цикл та сплачувати відсотки лише за необхідний для використання ліміт.

“Значною перевагою даної програми є графік погашення, який адаптований до специфіки бізнесу сільгоспвиробників, – продовжує Ігор Педун. – До грудня клієнт сплачує лише відсотки, а тіло кредиту погашається покроково протягом наступних місяців, саме в той період, коли мають бути надходження від реалізації сільгосппродукції. Також для клієнтів агросектору доступно багато додаткових бонусів. Це і партнерська програма з постачальниками агрокомпонентів, що дозволяє отримати знижку до 5% від базової процентної ставки, а також різні державні компенсаційні програми”.

Наряду з “Агросезоном” ПриватБанк пропонує аграріям кредит “АгроКУБ”, лізинг сільськогосподарської техніки, а також більш звичні відновлювальні та невідновлювальні кредитні лінії з адаптованим графіком погашення.

Також варто додати кредитні програми державного банку ПриватБанк (виключенням є лізинг техніки) допомагають клієнтам прийняти участь у державних програмках підтримки аграріїв. Давайте більш детально розглянемо державні програми підтримки аграрного сектору, до яких можна долучитися оформивши фінансування та скільки на цьому можна заощадити.

Програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва.

Дана програма дозволяє отримати компенсацію у 25% вартості техніки сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання вітчизняного виробництва, з оплатою через банк. Також, малі фермерські господарства із землею до 500 га додатково можуть отримати 15% (разом 40%) вартості техніки.

(ПОСТАНОВА КМУ №130 від 1 березня 2017 р. та №106 від 7 лютого 2018 р.)

Компенсація відсотків по кредитах.

Програма здешевлення кредитів у рамках підтримки фермерства діє згідно постанови КМУ №106 через компенсацію відсотків у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, але не більше фактично виплачених відсотків (комісій) за вирахуванням 1% річних в рамках кредитних програм.

Програми підтримки тваринництва.

  • Компенсація відсотків по короткостроковому кредиту для покриття виробничих витрат та кредитам для покриття витрат інвестиційного характеру у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура. Компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки по кредиту, обсяг якого не перевищує 100 млн гривень, у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, але не вище чинної ставки по кредитному договору, зменшеної на 3%;

  • Часткова компенсація вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції в частині витрат, профінансованих коштом банківських кредитів. Компенсація надається підприємствам, які отримали у банку кредити строком до п’яти років та обсягом до 500 млн грн на один об’єкт для здійснення будівництва або реконструкції тваринницьких ферм, щомісячно у розмірі 25% від фактично понесених витрат на будівництво об’єктів згідно з кредитним договором.

(ПОСТАНОВА КМУ №107 від 07 лютого 2018 р.)

З повною інформацією про програму та переліком документів можна ознайомитися на сайті банку, там же можна подати заявку на отримання компенсації.


Джерело: Тижневик "Номер один"





Новини
22 Березня
21 Березня
Якою ви бачите перемогу України у війні?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше