Найсвіжіше:
• Тернопільська Нива підпише п’ять новачків • Які паперові стакани для кави купують найчастіше: огляд популярних варіантів • Генпрокурор ухвалив рішення щодо всіх прокурорів з інвалідністю • У громаді на Буковині заборонили використання гучних мотоциклів • Бережанщина віддала останню шану воїну, котрий помер у навчальному центрі • Ветеран війни з Борщівщини заснував компанію з обробки полів агродронами • На Хмельниччині офіційно об’єднали два університети • Від фронту – до сервісу: ветеран війни з Тернопільщини став адміністратором   • У 43-річного тернополянина виявили бойову гранату та запал • На Тернопільщині в отриманні хабаря підозрюють лікаря-інтерна  • Які інструменти безпеки пропонують сучасні гемблінг-оператори • На матч «Шахтаря» у Тернополі всі квитки продані впродовж однієї години • Отримав поранення несумісні з життям: на Харківщині загинув тернополянин • Майже півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині чиновник виписав премії сам собі: як його покарав суд  • Кабмін погодив призначення депутата-мільйонера заступником керівника Хмельницької ОВА • Без вагань обрав шлях воїна: на Донеччині загинув молодий уродженець Тернопільщини • Тернопільський чорнозем один з найдорожчих в Україні • Захисник “Азовсталі” Михайло Діанов показав, де відпочиває з дружиною після весілля (фото) • На Тернопільщині у потужне промислове підприємство інвестують 1,5 млрд грн • У Шумську відбулася акція на підтримку полонених і безвісти зниклих воїнів • Жорстока війна забрала життя 51-річного військового з Тернопільщини • Полковника ЗСУ з Буковини підозрюють у розтраті 2,9 млн на закупівлях деревини • Гусятинський суд відправив під домашній арешт директора-хабарника • Важка хвороба забрала життя воїна з Тернопільщини
rss

«Копаний м’яч» №7: все найцікавіше про тернопільський професійний та аматорський футбол (+відео)


Опубліковано: 30 Червня 2023р. о 23:31

Шановні любителі футболу! Пропонуємо до Вашої уваги сьомий випуск програми «Копаний м’яч» п’ятого телевізійного сезону, створеної для Вас Асоціацією футболу Тернопільщини.

«Копаний м’яч» – це як завжди багато тернопільського футболу. У сьомому його випуску з гостем студії, директором ФК “Нива” (Тернопіль, 2019-23 рр.) говорили про виступи тернопільської “Ниви” у сезоні, що минув, причини кадрових пертурбацій, плани на майбутнє як самої команди, так і зокрема пана Андрія.  

Традиційно з гостем студії детально проаналізували всі матчі минулого ігрового дня у чемпіонаті Тернопільської області 2023 року. Всі поєдинки прокоментовані тренерами та представниками команд і, як завжди, до уваги любителів футболу представлено турнірні таблиці, кращих бомбардирів, символічні збірні та кращих гравців і коучів туру, що минув.

Переглянути сьомий випуск програми «Копаний м’яч» Ви зможете на Ютуб-каналі Асоціації футболу Тернопільщині.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,
Мітки: , , ,




Новини
16 Липня
15 Липня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше