Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Колишній голкіпер «Агрона» забив гол від власних воріт (відео)


Опубліковано: 4 Вересня 2025р. о 7:30

Колишній голкіпер великогаївського «Агрона», а нині воротар команди Екстра-ліги з футзалу «Любарт» з Луцька Станіслав Горнік у першому турі Екстра-ліги України сезону-2025/26 забив неймовірний гол від власних воріт.

Стало це в матчі в Луцьку, в якому «Любарт» зустрічався з командою «Tyre Expert» з Одеси. Поступаючись майже всю гру «Любарту», одесити вже наприкінці першого тайму перейшли на гру з п’ятим польовим, чим багато займалися і по перерві. Голкіпер «Любарта» Станіслав Горнік свого шансу дочекався на 34-й хвилині. Едуард Ткаченко з кута майданчика зробив невдалий простріл, прямо в руки Горніку, який по феноменальній височенній дузі пробив в напрямку порожніх воріт «Tyre Expert». М’яч опустився на паркет вже за лінією воріт (ВІДЕО). Зазначимо, що далеко не у всіх спорткомплексах, де граються матчі Екстраліги, дах знаходиться достатньо високо. Добре, що в Луцьку перекриття над майданчиком розташоване на такій висоті, яка не завадила шикарному удару Горніка перетворитися на гол.

Станіслав Горнік захищав кольори великогаївського «Агрона» у 2017 році, в складі якого виборов звання чемпіона Тернопільської області. Також голкіпер виступав на Тернопільщині в 2015 році, одягаючи воротарську футболку кременецького «Буревісника».


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше