Найсвіжіше:
• На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель
rss

Коли в січні очікувати на магнітні бурі?


Опубліковано: 13 Січня 2022р. о 9:00

У січні очікується одна сильна магнітна буря і кілька затяжних середньої інтенсивності. Їхній вплив можуть відчути навіть абсолютно здорові люди, які не схильні до метеозалежності.

Магнітна буря 17-18 січня буде середньої інтенсивності й може викликати невелике погіршення самопочуття й головні болі. Наступна буря буде вже сильної інтенсивності, вона накриє Землю в період із 19-го по 21 січня, але ця буря досягне позначки G1. Її вплив відчують майже всі люди на планеті, можуть бути збої у роботі електричних приладів. У даний період усім мешканцям слід берегтися, навіть тим, які не схильні потерпати від перепадів тиску. Головні болі та запаморочення, сонливість і проблеми зі сном, зниження концентрації уваги, апатія, дратівливість, підвищена емоційність, агресія – такі прояви може відчувати метеозалежна та здорова людина у період сильної активності Землі. Більше у січні магнітних бур не очікується. Бережіть себе та будьте пильними до стану свого здоров’я.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше