Найсвіжіше:
• На Зборівщині у ДТП травмувалися люди • Команда з Підволочиська на чемпіонат області заявила 24 футболісти • Ще одна болюча втрата: помер 41-річний захисник із Тернополя • Команда з Гусятинщини на чемпіонат області заявила 22 футболісти • На Гусятинщині суворо покарали військового • У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд • В урочищі Червоне освятили хрест над джерелом та новий майданчик для туристів • Футбольна команда з Бережанщини заявила на чемпіонат Тернопільської області 17 гравців • На Тернопільщині готують будівництво нової вітрової електростанції • Поки грім не вдарив: на небезпечній дамбі Тернополя готуються встановити камери • Майже 14 місяців вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Зеленський дозволив парад у Москві, – указ • У заповіднику на Гусятинщині розквітла рослина з епохи понад 1,8 мільйона років тому • Мешканка Хоросткова відсвяткувала 100-річний ювілей • У Тернополі зафіксували температурний рекорд • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Козівщини • Обрано голову Борщівського районного суду • На Харківщині загинув 25-річний воїн зі Зборівщини • Тернополянин обіцяв за великі гроші допомогти уникнути покарання за СЗЧ • Розбій у Тернополі: поліція затримала 23-річного нападника • Суд виніс вирок матросу зі Збаража – 7 років за ґратами • Фіктивний туберкульоз за 13 тисяч євро: тернопільські поліцейські викрили схему ухилення від мобілізації • Як користувач взаємодіє з екосистемою Stability: шлях від входу до використання токенів • Найпоширеніші помилки при подачі на канадську візу • Хотів уникнути мобілізації: жителя Кременеччини викрили на підробці документів
rss

Книга тернопільського видавництва номінована на авторитетну премію


Опубліковано: 24 Листопада 2025р. о 8:00

ВВС News Україна визначила короткі списки літературної премії «Книга року ВВС-2025», до яких увійшло 15 видань у трьох номінаціях: «Книга року ВВС», «Книга року ВВС Есеїстика» та «Дитяча Книга року ВВС».

Зокрема, до короткого списку з п’яти книг у номінації «Дитяча Книга року ВВС-2025» увійшла книга тернопільського видавництва “Богдан” “Дитина з мішка” автора Івана Андрусяка. 

Вона конкуруватиме зі ще чотирьма виданнями:

  • Вікторія Задорська. Космотато. – Львів: Видавець Каспшишак А. В., Мрієлов, 2025;
  • Катя Штанко. Вершники дощу. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2025;
  • Галина Ткачук. Котулаки і цвіт папороті. – Харків: Ранок, 2025;
  • Альона Шинкаренко. Був собі Один. – Київ: Дух і Літера, 2024.

Дитяча Книга року проводиться у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Переможців у кожній категорії оголосять під час фіналу премії 11 грудня 2025 року.

Як повідомляє ВВС News Україна, цього року у складі журі премії «Книга року ВВС» професорка Києво-Могилянської академії Віра Агеєва, блогер Віталій Чепинога, професор Канзаського університету Віталій Чернецький, радниця ЄБРР з питань культури Світлана Пиркало, головна редакторка BBC News Україна Марта Шокало, планувальна редакторка BBC News Україна (Дитяча книга року) Дар’я Тарадай.

До теми: “Книга тернопільського видання номінована у список «Книги року-2024»


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
9 Травня
8 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше