Найсвіжіше:
• Мобілізація по-новому: названо єдину умову, за якої чоловіки можуть не брати повістку від ТЦК • Президент України нагородив медаллю солдата з Тернопільщини • Жахлива аварія на Тернопільщині: водій загинув, троє дітей травмовані • Російсько-українська війна забрала життя 54-річного Анатолія Дем’яненка • Президент ФК «Хуст» підтвердив об’єднання з тернопільськими «Подолянами» • На Тернопільщині сьогодні вимикатимуть світло в другій половині дня • Рух в сторону Тернополя повністю перекритий: стала відома причина  • В одній з найбільших громад Тернопільщини критична ситуація з бюджетом  • На Харківщині загинув 26-річний Герой з Тернополя • На Тернопільщині оголошено штормове попередження на 22 червня: чого очікувати • В тернопільських теплоходів додалася ще одна зупинка • Смертельна ДТП на Тернопільщині: загинув батько, за кермом був син • Капітан тернопільської «Ниви» перейде у клуб Прем’єр-ліги • Ще один воїн з Тернополя поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Жахливе ДТП під Тернополем: Іванка знаходиться в реанімації, їй було зроблено одну операцію, попереду ще декілька • У Тернополі патрульні зупинили авто, водій та два пасажири якого мали наркотики • Найвідоміший волонтер з Тернопільщини оголосив новий мегазбір “Нічний кошмар” • Ядерна загроза для заходу України: що обирають ціллю • Кого з чоловіків мобілізують до 25 років – пояснення юриста • На Тернопільщині до мінімального рівня обміліла річка Збруч • Стала відома кількість утоплеників на Тернопільщині: цифра вражає • Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув тернополянин • Чи вручать повістку на вулиці тим, хто оновив дані в Резерв+: пояснення • У Чорткові з’явиться ще одна сонячна електростанція (+фото) • Помер багаторічний голова Товариства політв’язнів та репресованих на Тернопільщині
rss

Кандидат у депутати до Тернопільської міської ради Роман Безкосний: «Мені важливо показати, що представники ветеранського середовища мають знання та можуть стати альтернативою «політиканщині».


Опубліковано: 8 Жовтня 2020р. о 11:00


Політична партія «Правий сектор» іде на місцеві вибори у Тернопільській області. Їхня команда – це згуртовані, ідейні, освічені та щирі люди. Одним із таких є Роман Безкосний – заступник голови партії «Правий сектор» у Тернопільській області та кандидат у депутати до Тернопільської міської ради.

“Я вважаю, що політикою мають займатися активні громадяни, які готові діяти та ведуть свою діяльність завжди, а не лише перед виборами”

«Мене обурювало, що у той час, коли країна потребує захисту, різні політики вибивали дивіденди для себе»

– Ви – нове обличчя на політичному полі регіону. Розкажіть про себе трохи більше…

Народився я 1 грудня 1994 року в Тернополі. З дитинства проживав у  Данилівці, Зборівського району. Навчався у школі в селі Осташівці.  Після закінчення 9 класу поїхав навчатися до Тернополя у технічний коледж і здобув спеціальність «обслуговування комп’ютерної системи мереж», а згодом отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «комп’ютерна інженерія». Потім працював близько 5-ти років на ТМ «Ласунка». У 2014 році, коли розпочався Майдан, я ще навчався у коледжі, і ми з моїми одногрупниками щодня приходили на центральну площу Тернополя. Потім,  зібравши компанію, поїхали до Києва. Згодом, після буремних подій у столиці, я пів року відвідував військовий вишкіл «Правого сектора», а згодом потрапив у «Правий сектор».

– Що стало поштовхом для вступу в «Правий сектор»?

– Я дуже гостро сприймав події на Майдані та спостерігав за ними. Мене обурювало, що у той час, коли країна потребує захисту, різні політики вибивали дивіденди для себе. А насправді країні були потрібні сильні та рішучі дії. Хлопці з «Правого сектора» стали для мене такими. Це згуртована  команда з чіткими цілями та напрямками роботи. Я вирішив, що хочу потрапити до них. Так склалися обставини, що зустрів чоловіка, який був там. Для мене це стало знаковою подією у житті.  Після вступу розпочалася моя активна діяльність в організації. Ми працювали в області, проводили різноманітні акції, закликали людей прокидатися та захищати свою країну. Коли розпочалися незрозумілі дії поблизу Криму, ми з побратимами одразу вирушили на операцію «блокада Криму». Після того я потрапив на схід і моє життя кардинально змінилося. Я був у підрозділі 2-ї окремої тактичної роти Добровольчого українського корпусу.

– Чи не було у Вас відчуття розгубленості, коли повернулися зі сходу, і як саме розвивалося Ваше подальше життя?

– Я не був розгубленим, адже добре знав, що маю робити. Після повернення із фронту в 2017 році  мені запропонували стати керівником Тернопільського міського осередку організації. Я одразу погодився, бо її цінності й ідеали близькі по духу. Я хотів долучитися до розвитку організації та збільшити чисельність. Ми почали активну діяльність у місті та області, продовжували допомагати хлопцям на сході, бо вже самі знали, не з розповідей, як там буває.

«Ветерани стали взірцями справжніх сучасних героїв. Вони показали, що їм можна і треба довіряти своє життя, безпеку, тому й немає сумнівів, що їм можна довірити управління та розвиток міста»

– Чому Ви вирішити брати участь у місцевих виборах?

– Я вважаю, що політикою мають займатися активні громадяни, які готові діяти та ведуть свою діяльність завжди, а не лише перед виборами. Наша організація з 2014 року веде активну діяльність незалежно від того, стартувала передвиборча гонка чи ні. У нашій скарбничці – десятки реалізованих проєктів, сотні вишколів, регулярні ротації на схід, постійна боротьба за українську церкву – і це лише частина того, що ми зробили за всі роки діяльності. На даний момент ми прагнемо показати, що політика може бути іншою та дієвою. Ще одна причина, чому я вирішив брати участь у місцевих виборах, полягає в тому, що війна – це не лише зброя в руках, це й політичні знання та важелі, це вміння та бажання розбудовувати країну. Мені важливо показати, що представники ветеранського середовища мають знання та можуть стати альтернативою «політиканщині». Саме тому я вирішив здобути фах політолога і власне зараз навчаюся на 4 курсі Західноукраїнського національного університету. Також варто додати, що Тернопіль став для мене рідним та близьким. Тут живуть мої друзі й побратими, і це ще більше спонукає мене змінити та покращити життя у нашому місті, зробити його комфортнішим та безпечнішим.

– На Вашу думку, чому потрібно зробити вибір на користь ветеранів війни, добровольців і віддати голос саме за них?

– Ветерани стали взірцями справжніх сучасних героїв. Вони показали, що їм можна і треба довіряти своє життя, безпеку, тому й немає сумнівів, що їм можна довірити управління та розвиток міста. Ніхто з них  не побоявся покинути мирне життя, взяти зброю в руки та стати на захист країни. Це ті люди, які, пройшовши пекло війни, переживши втрату побратимів, повертаються у мирні міста та шукають можливості реалізовувати себе та адаптуватися. Вони неймовірно сильні духом, спраглі до того, аби змінити країну на краще. Багато хто з них до війни були бізнесменами, лікарями, вчителями, викладачами, спеціалістами у багатьох сферах, тому вони є не лише освіченими та розумними, а й загартованими і мають свою чітку дорогу захисту й розбудови нашої країни.

– Ваше гасло, з яким Ви йдете на вибори, – «Безпека. Порядок. Справедливість». Що криється за цими словами?

– Якщо говорити про безпеку, то це означає, що ми будемо захищати українську націю від усіх загроз за будь-яких обставин. Це те завдання, яке націоналісти успішно виконували і продовжують виконувати –  на барикадах Майдану, воюючи добровольцями у ході російсько-української війни. «Правий сектор»  постійно на захисті нашої нації, за яку відчуваємо відповідальність перед Богом, попередніми і майбутніми поколіннями. Уся наша діяльність і боротьба спрямовані на здобуття української національної держави. «Правий сектор» має розроблену програму  встановлення в Українській державі насправді українського порядку. Ми ставимо перед собою завдання вести послідовну і стратегічну політику на благо української нації як на загальнодержавному рівні, так і на місцевому. Порядок на всіх рівнях – це одне із завдань нашої команди.

Ні для кого не є секретом, що сьогодні в нашій державі керують не українці, а групи олігархів, що діють у власних інтересах через свої маріонеткові партії та засоби масової інформації. Така злочинна система обкрадання українців мусить бути повалена. «Правий сектор» із часів Майдану ламає цю корумповану систему. Злочинці понесуть покарання, а чесні громадяни отримають можливість для гідного життя. Опираючись на досвід попередників, боремось за Українську державу, яка відповідає інтересам і потребам української нації, і гарантуємо справедливість кожному. Ми разом переможемо та встановимо «Безпеку. Порядок. Справедливість».

«Ми ґрунтовно підійшли до створення нашої програми. Спілкувалися з місцевими жителями, цікавилися їхніми проблемами та думками»

– На Вашу думку, що потребує першочергових змін, покращень в обласному центрі та регіоні загалом, а також на що варто звернути увагу?

– Ми з командою ґрунтовно підійшли до створення нашої програми. Спілкувалися з місцевими жителями, цікавилися їхніми проблемами та думками. Зібравши всю інформацію, створили програму, адаптовану під ті міста, де будуть балотуватися члени нашої команди. Це міста Тернопіль, Збараж, Бучач, Теребовля та Підгайці. Ці програми не є складними, але вони реалістичні та необхідні.

“Уся наша діяльність і боротьба спрямовані на здобуття української національної держави”

– Ви балотуєтесь до Тернопільської міської ради. Розкажіть нашим читачам, з якою програмою йдете до людей?

– Це захист, збереження і популяризація християнських ідей та цінностей як основи загальнолюдської моралі та української культури. Забезпечення права всіх бажаючих на вивчення у школах християнської етики. Забезпечення права вірян московського патріархату на зміну конфесійної приналежності. Я захищаю і підтримую інститут сім’ї та родини. Тому буду сприяти створенню програм для підготовки молодих людей до сімейного життя, відповідального батьківства і материнства; для допомоги молодим сім’ям при працевлаштуванні, вихованні дітей, всиновленні. Наполягатиму на відкритті нових шкіл та дитячих садочків,та буду добиватися доступного й прозорого запису дітей у садочки.

Я намагатимусь не допустити московськомовного культурного продукту чи будь-якої промосковської пропаганди в публічний простір. Знаючи потреби молоді, буду спрямовувати свою діяльність і на підвищення якості освіти. Зокрема, знищення корупції в освітніх закладах, працевлаштування вчителів, викладачів лише за результатами проведення відкритого конкурсу. Належне фінансування освітніх закладів, відміна грошових зборів із батьків. Я стану ініціатором створення загонів територіальної оборони, регулярних та систематичних військових вишколів для всіх бажаючих. Особливу увагу зверну на вирішення проблеми з організованим жебрацтвом.

Знаю, що зараз є дуже актуальна проблема у населення – високі суми платіжок за опалення. Тому докладуся до створення програми для поетапного переходу на систему індивідуального опалення.

Також із власного досвіду знаю, що транспортна система краю потребує реновації. Тому модернізація транспортної інфраструктури, ремонт та будівництво якісних і довговічних доріг, тротуарів, розвантаження центру від машин, окремі смуги руху для громадського транспорту, обладнання «розумних» зупинок, встановлення на міжміських автобусах GPS-навігаторів – це один із пріоритетів у моїй роботі як депутата.

Небайдужа мені й екологія. Тому добиватимуся встановлення фільтрів та очисних споруд, не допускатиму забруднення річок та озер. Ініціюватиму будівництво сміттєпереробного заводу та сортувальних ліній. 

Для того, аби бачити країну розвинутою, потрібні якісні зміни в економіці. Тому допомагатиму та сприятиму дрібному й середньому бізнесу, підприємствам. Особлива увага – підприємцям, які сплачують податки у бюджет громади. З командою створимо сприятливий інвестиційний клімат, будемо займатися пошуком інвестицій та грантів.

Ми припинимо незаконні будівництва, станемо на захист і догляд парків та зелених зон, створимо єдине планування та архітектурну картину міста.

Допомагатимемо військовим, ветеранам, волонтерам, захистимо їхні права. Ініціюватимемо відкриття «Дому ветерана».

Також будемо опікуватись соціально незахищеними верствами населення, домагатимемося створення пансіонатів для самотніх людей літнього віку, матерів із дітьми, які опинилися у скрутному становищі. Допомагатимемо у працевлаштуванні безробітним. Ініціюємо створення притулків для бездомних, допомога при відновленні документів, пенсій по інвалідності.

Пристосування міста для людей з особливими потребами.

Вікторія Ушакова


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,

Новини
22 Червня
21 Червня
20 Червня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше