Найсвіжіше:
• У всьому громадському транспорті Тернополя встановлять камери відеоспостереження • В Україні затвердили нові критерії для бронювання священників • Помер колишній голова Чортківської та Заліщицької райадміністрацій • Найкращі скейтпарки у світі: де варто покататись кожному фанату спорту • Як вибрати мийку для кухні: поради від Minola • П’яного та позбавленого права керування: такого керманича затримали у Тернополі • Скільки заробив за минулий рік голова Великогаївської громади • Вартість приміщення котельні на Волині зросла на аукціоні майже у 110 разів • За 33 місяці полону жодного листа: додому з полону повернувся воїн зі Зборівщини • Майже три роки знаходився в полоні військовий з Тернопільщини • На Теребовлянщині суд стягнув на користь держави майже півмільйона гривень збитків за… сміття • На Підгаєччині потенційний інвестор відмовився від будівництва свинокомплексу • На Тернопільщині пропонують роботу за 30 і більше тисяч гривень • З Тернополя до м’ясокомбінату відтепер можна буде дістатися і громадським транспортом • Секрети ідеальної шкіри: комбінована чистка обличчя як універсальний догляд • На Зборівщині водій у стані алкогольного сп’яніння зіткнувся з… огорожею • Cтала відома дата і місце проведення фіналу футзального кубка Тернопільщини • Міська рада на Тернопільщині підтвердила загибель військового • Громаді біля Тернополя завдано збитків на майже 2 мільйони гривень • Для кого підійдуть бралети: особливості різних типів фігури • У Тернопільській області найбільше знизилась ціна кілограма цукру • У Заліщиках солдат продавав бойову гранату • Жорстока війна забрала життя 25-річного військового з Тернопільщини • Шестикласника з Кременця намагалися завербувати ворожі спецслужби • Обіцяють посвідчення водія без навчання та складання іспитів: як вберегтися від шахраїв
rss

Хотів придбати авто для ЗСУ – тернополянин перерахував шахраям 280 тис грн


Опубліковано: 4 Травня 2024р. о 16:00

280 тисяч гривень заплатив чоловік за авто, яке мали пригнати з-за кордону посередники. Транспорт призначався для бійців на передовій.

За допомогою до співробітників Кременецького відділу поліції звернувся 57-річний житель Тернопільської області. Він повідомив, що став жертвою шахрайських дій. Чоловік в одній із соціальних мереж знайшов оголошення щодо продажу автомобіля і доставлення його з-за кордону в Україну. Він почав спілкуватися із «продавцем» і повідомив, що автівка потрібна для роботи у зоні ведення бойових дій.

Співрозмовник запропонував зробити хорошу знижку на позашляховик, на що потерпілий погодився й перерахував шахраю кількома платежами понад 280 000 гривень. Після цього «продавець» перестав виходити на зв’язок.

За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 4 ст. 190 Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. Поліцейські вживають заходів, аби встановити осіб, причетних до злочину.

Правоохоронці радять ставитись з обережністю до оголошень із низькими цінами й в жодному разі не здійснювати передоплат. У разі шахрайських дій негайно звертайтесь до поліції за номером 102. Для оперативного надання допомоги від працівників Департаменту кіберполіції Національної поліції України звертайтесь за номером 0 (800)50-51-70.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
21 Березня
20 Березня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше