Найсвіжіше:
• У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю • Майже 20 місяців вважався зниклим безвісти: громада Тернополя прощатиметься із загиблим Героєм • У Дніпропетровській області перестало битися серце воїна з Тернополя • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • Опорний півзахисник ФК «Борщів» став гравцем професійного клубу • Консорціум з тернопільськими власниками ремонтуватиме укриття за завищеними цінами на матеріали • У храмі УПЦ МП біля Почаєва помітили зображення з кольорами російського прапора • В Україні вводять нові санкції проти найбагатшого уродженця Тернопільщини • Від сьогодні через Тернопіль почав курсувати новий поїзд до Карпат • Завтра Тернопільщину чекає погодна небезпека • Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину
rss

Хочуть зняти “прокляття”: клуб Прем’єр-ліги збирається поїхати з Тернополя


Опубліковано: 14 Листопада 2025р. о 18:18

“Епіцентр” з Кам’янець-Подільського, який домашній футбольні матчі Української Прем’єр-ліги проводить у Тернополі, докладає зусиль, щоби наступний домашній поєдинок – з “Металістом 1925” (Харків) у рамках 14-го турі УПЛ провести 30 листопада у Києві на арені “Лівий Берег”.

Як повідомляє Sport.ua, переговори між клубними керівниками вже вийшли на фінішну пряму.

Подоляни сподіваються, що зміна дислокації допоможе їм зняти, образно кажучи, “прокляття” з номінально домашньої арени, адже підопічні Сергія Нагорняка програли усі шість календарних поєдинків на стадіоні імені Романа Шухевича у Тернополі.

Нагадаємо, що ще три матчі “Епіцентр”  2025 року проведе в гостях, а у другій частині сезону планує приймати суперників у рідному Кам’янець-Подільському.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика:




Новини
4 Лютого
3 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше