Найсвіжіше:
• На Запоріжжі загинув 22-річний воїн з Гусятинщини • Як підтвердити ТЦК свою відстрочку без смартфона • Відомий зборівчанин назвав Орбана найбільш цінним замороженим російським активом у Європі • У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників • Донька екс-захисника тернопільської «Ниви» здобула срібло на Кубку Європи • Побиття, «зниклий» свідок і COVID: родина військового з Гусятинщини не вірить в офіційну версію смерті • У Чернігівській області загинув прикордонник з Гусятинщини • Затримали другого фігуранта, причетного до вибуху на «Укрпошті»: тернополянин виготовляв з боєприпасів сувеніри • Митний склад чи звичайне зберігання: у чому різниця і що обрати бізнесу • Шукаєте неповторні ювелірні прикраси – вам до Arcanite! • У Тернополі нагородили найкращі футбольні команди та найкращих гравців 2025 року! • Туристичні локації Київщини, про які варто знати • Ексдепутата Тернопільської облради підозрюють в отриманні хабаря у 30 тисяч доларів • Новий бомбардир з Тернополя для «Буковини»: деталі трансферу та перше інтерв’ю новачка (відео) • Верховна Рада включила ювілей Олега Барни до календаря пам’ятних дат • Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин
rss

Хет-трик теребовлянської «Ниви»


Опубліковано: 13 Жовтня 2016р. о 12:16

niva-terebovlja

Вигравши вчора, 12 жовтня, в останньому турі у підволочиського «Збруча» (2:0), чемпіоном Тернопільської області з футболу втретє поспіль стала теребовлянська «Нива».

Друге місце, незважаючи на поразку від «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) – 0:3, здобув «Агрон» з Великих Гаї. Переможець цієї зустрічі в заочній боротьбі з бережанською «Нивою» виборов «бронзу» чемпіонату. Бережанці в останньому турі поступилися в Чорткові – 2:3 і залишилися на четвертому місці. А найбільше розчарувала своїх прихильників тернопільська «Нива», яка, незважаючи на перемогу в останньому матчі у ФК «Копичинці» (2:1), завершила чемпіонат на шосту місці з десяти команд учасниць.  

Команда

Ігри

В

Н

П

Р/М

О

1.

“Нива” (Теребовля)

18

13

3

2

37/7

42

2.

“Агрон-ОТГ” (В.Гаї Тернопільський район)

18

11

5

2

34/14

38

3.

“ДСО-Поділля” (Тернопільський район)

18

10

2

6

34/21

32

4.

ФК “Нива” (Бережани)

18

7

7

4

22/20

28

5.

ФК “Козова”

18

7

4

7

22/25

25

6.

ТПФК “Нива” (Тернопіль)

18

5

7

6

21/20

22

7.

“Дністер” (Заліщики)

18

6

3

9

20/32

21

8.

ФК “Чортків”

18

6

1

11

38/39

19

9.

ФК “Копичинці”

18

5

1

12

20/35

16

10.

“Збруч” (Підволочиськ)

18

3

1

14

11/45

10

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: ,




Новини
21 Грудня
20 Грудня
19 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше