Найсвіжіше:
• Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні» • 46-річний тернополянин заробив на «торгівлі відстрочками» • В Україні оголосили новий тариф на газ з 1 червня: скільки тепер платитимуть побутові споживачі? • Суд на Бережанщині призначив військовому 10 діб арешту • Як кинути курити і не зірватися: ситуативний гайд та поради експертів • Пережив російський полон і повернувся додому: історія сержанта з Тернопільщини • «Вони повертають світло під звуки вибухів»: як команда Андрія Стасевського працює під обстрілами у Запорізькій області • На Запоріжжі загинув оператор БпЛА з Тернопільщини
rss

Хабар поліцейським пропонував у євро: на Борщівщині затримали за кермом нетверезого 40-річного чоловіка


Опубліковано: 20 Листопада 2023р. о 13:03

За пропозицію неправомірної вигоди поліцейським жителю Борщівської громади загрожує кримінальна відповідальність. Чоловік пропонував поліцейським 200 євро за непритягнення його до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані сп’яніння.

Під час несення служби співробітники групи реагування патрульної поліції відділення поліції №1 м. Борщів зупинили за порушення правил дорожнього руху водія автомобіля «Volkswagen Golf». За кермом перебував 40-річний житель громади. Під час спілкування правоохоронці помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували чоловіку пройти огляд на стан сп’яніння на місці події або проїхати у медзаклад. Проте він відмовився.

Водій запропонував поліцейським 200 євро неправомірної вигоди, аби вони його відпустили і не складали на нього адмінпротокол. Факт корупційного діяння задокументувала слідчо-оперативна група, яку на місце події викликали інспектори.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу – пропозиція надання неправомірної вигоди службовій особі. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 4 років позбавлення волі.

Також чоловіку доведеться сплатити штраф за їзду напідпитку. Поліцейські склали на нього протокол за ст. 130 КУпАП.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше