Найсвіжіше:
• Альфа-амілаза як маркер захворювань підшлункової залози • На Тернопільщині індустріальний парк отримає 27 млн грн гранту від Швейцарії • На Зборівщині гастролери з Дніпропетровської області викрали буса • Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • На Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік • На Донеччині загинув 30-річний нацгвардієць з Гусятинщини • Вихователька дитсадка з Бучаччини отримала штраф за пропозицію хабаря патрульним • Нові правила дитячих виплат: що зміниться для батьків • Розпочався збір підписів на вшанування пам’яті Героя з Бережанщини, який загинув, захищаючи Україну • На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища
rss

Хабар ексголові Чернівецької облради: суд оголосив вирок


Опубліковано: 11 Лютого 2025р. о 12:08

Йдеться про надання неправомірної вигоди ексголові Чернівецької обласної ради за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу.

Вищий антикорупційний суд визнав підприємця винним у наданні неправомірної вигоди ексголові Чернівецької обласної ради за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України, пише Медіа агентство АСС з посиланням на інформацію САП.

Що вирішив суд

За вироком суду призначено остаточне покарання (враховуючи вирок, яким цю особу засуджено в іншому кримінальному провадженні), у виді 6 років позбавлення волі зі штрафом у розмірі 83 259 300 грн, з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з експортом та імпортом товарів до України, строком на 2 роки 8 місяців, зі штрафом у 17 тис. грн. Разом з тим, на підставі ст. 75 КК України суд звільнив указану особу від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки. 

Підприємець впродовж одного року з моменту затвердження угоди зобов’язується перерахувати 10 млн грн на рахунок Благодійної Організації «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим» для забезпечення потреб армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ. Крім того, на потреби ЗСУ буде перераховано 5 млн грн, які були внесені за вказану особу, в якості застави.

Нагадаймо,

– 3 вересня 2021 року Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови Чернівецької облради, викритого на отриманні 180 тис. дол. США неправомірної вигоди, та задіяному у вчиненні злочину приватному підприємцю.

– За даними слідства, колишній голова Чернівецької обласної ради (обіймав посаду на момент вчинення злочину) у липні 2019 року висловив прохання одному з приватних підприємців Чернівецької області надати йому 400 тис. дол. США неправомірної вигоди за сприяння у передачі в оренду оздоровчого комплексу.

– Слідство задокументувало, що впродовж серпня-жовтня 2019 року голова Чернівецької облради одержав від підприємця частину коштів у 180 тис. дол. США. – У лютому 2020 року НАБУ і САП обом особам повідомили про підозру: експосадовцю – у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, приватному підприємцю – за ч. 4 ст. 369 КК України.


Джерело: АСС
Рубрика:




Новини
17 Лютого
16 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше