Найсвіжіше:
• Перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • Гучна відставка: МФК “Тернопіль” залишився без головного тренера • У Шумську сталася пожежа на місцевому ринку • Сержант із Кременця отримав вирок за обман військової частини • Стало відомо, скільки нападів на ТЦК зафіксували на Тернопільщині від початку війни • Команда з Тернопільщини вимагає чесного суддівства в аматорському чемпіонаті України • З чеченського полону звільнено уродженця Вишнівеччини • Майже пів року надій та сподівань: на Дніпропетровщині загинув воїн з Тернопільщини • На Чортківщині військового засудили: десятки тисяч штрафів і кримінальний вирок • АМКУ вимагає від АЗС обґрунтованих цін на пальне • Неочікуваний вибір: ексчоловік «Міс Тернопіль» – новий «Холостяк» • Традицію вбирання хрестів на Борщівщині внесли до переліку нематеріальної культурної спадщини • Тернопіль став побратимом канадського міста Міссіссага • На Донеччині загинув тернополянин Віталій Поворозник • На Теребовлянщині мобілізованого засудили до 5 років за самовільне залишення частини • Із російського полону повернулися двоє мешканців Збаражчини • Тернопільщина серед лідерів за витратами на українську агротехніку • З російського полону звільнено хоростківчанина • З полону повернулись п’ять військовослужбовців з Тернопільщини • Він повернувся: з Алеї надії у Шумську зняли ще один портрет • Бережанську міськраду зобов’язали повернути став за 3,9 млн грн • На Теребовлянщині загинув учень місцевого ліцею • Кофта на флісі: комфорт та стиль для будь-якої погоди • Стрілянина через птахів: на Кременеччині жінка взялася за рушницю • «Медобори» з Гусятинщини у сезоні-2026: повернення легенди та ще 18 футболістів
rss

Гучна відставка: МФК “Тернопіль” залишився без головного тренера


Опубліковано: 26 Квітня 2026р. о 7:30

Чемпіон вищої Тернопільської футзальної ліги сезону-2024/25 та володар кубка обласної футзальної ліги сезону-2025/26 МФК “Тернопіль” прийняв рішення припинити співпрацю з головним тренером Євгеном Юнаковим.

Ми щиро дякуємо Євгену Юнакову за виконану роботу, вклад у розвиток клубу та спільно пережиті емоції. Його професіоналізм і відданість справі – стали важливою частиною історії МФК «Тернопіль». Дякуємо Євгену та бажаємо успіхів у подальшій карʼєрі!, – йдеться в повідомленні муніципалів.

Євген Юнаков був граючим головним тренером муніципалів упродовж двох сезонів. Він взяв участь за муніципалів у 66 матчах, у яких відзначився 13 забитими голами та віддав 30 гольових передач. 

До теми: “МФК «Тернопіль» – вперше здобув кубок Тернопільської футзальної ліги!”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
26 Квітня
25 Квітня
24 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше