Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

Гол вихованця тернопільського футболу став кращим у році в “Шахтарі” (відео)


Опубліковано: 10 Січня 2025р. о 9:33

Блискучий штрафний удар у виконанні вихованця тернопільського футболу, а нині гравця донецького “Шахтаря” Дениса Сметани було визнано найкращим голом «Шахтаря» (U19) у 2024 році за версією вболівальників! 
– Зняв павутинку! Блискучий штрафний удар у виконанні Дениса Сметани. Вітаємо Дениса та бажаємо продовжувати радувати нас подібними яскравими голами!, – йдеться в вітанні футбольної академії “Шахтар”.

Денис Сметана знаходяться на контракті у донецькому «Шахтарі», заявлений за гірників по списку Б і виступає поки у молодіжному чемпіонаті України (U-19).

Денис Сметана – уродженець села Вікторівка колишнього Козівського, а нині Тернопільського району. З 1-го по 4-й класи навчався в Козівській ЗОШ №1, з 5-го по 7-й класи – у Козівській гімназії ім. В. Герети. З 1 вересня 2012 року записався на футбольну секцію до козівської дитячо-юнацької спортивної школи. Першим тренером Дениса був Борис Романович Палюх. Нахил до футболу в хлопця, очевидно, передався на генетичному рівні, адже його хресний – Іван Сметана – відомий у краї футболіст, котрий свого часу вдосконалював свою майстерність у тернопільському педліцеї, а згодом захищав кольори тернопільських команд «Нива» та «Буревісник».

Дениса Сметану представники «Шахтаря» вперше запросили на тренувальний збір у серпні 2018 року, другий перегляд відбувся у грудні 2018-го. А третій, кінцевий – у січні 2019-го, де він побував на тижневому зборі в Києві та взяв участь у турнірі в Білорусі. З тих пір наш земляк є повноцінним гравцем «гірників».. У дебютному сезоні з U14 став чемпіоном України. Є опорником, здатний діяти в центрі захисту. Залучався до виступів за збірну України U18. Має чудові фізичні й технічні здібності.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше