• Футбольний сезон-2024: кадрова революція у триразового срібного призера чемпіону Тернопільщини • Тернопільська мерія дофінансувала на 7 мільйонів одне з комунальних підприємств • Mercedes-Benz GLC: особливості та переваги моделі • Американському сенатору присвоєно звання почесного громадянина міста на Тернопільщині • Уродженець росії викинув валізу з тілом матері в Тернополі і намагався сховатися в Одесі • На Шумщині в результаті займання авто загинув 36-річний чоловік • Гравців, які мають 17 титулів чемпіонів Тернопільщини, заявив заліщицький «Дністер» • Ухилянт із Хоросткова, щоби не йти в тюрму, добровільно пішов до ЗСУ • Міноборони – про повістки за кордоном і чи встигнуть розробити електронний кабінет • Революція в кулінарії: суші бургер • Обмеження прав українців за кордоном вигідне лише нашому ворогу, – нардеп • Як вибрати клініку для ведення вагітності • За вчинення домашнього насильства жителю Зборова загрожує два роки тюрми • На два дні у Тернополі перекриють одну з головних промислових вулиць міста  • Житель Бережанщини постане перед судом за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Військовослужбовиця з Тернопільщини нагороджена «Хрестом Військова честь» • Помер колишній головний тренер тернопільської «Ниви» • Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря

Футбольний чемпіон Тернопільщини у спарингу переміг ФК «Гримайлівська ТГ»

Опубліковано: 15 Квітня 2023р. о 16:14

14 квітня у Товстолузі спаринг провели чемпіон Тернопільської області з футболу 2022 року великогаївський «Агрон» та дебютант цьогорічних обласних змагань ФК «Гримайлівська ТГ». Матч завершився великою перемогою «агронівців» – 5:0.

Чемпіони рахунок відкрили у першому таймі з одинадцятиметрового, а ще чотири м’ячі провели у другій половині поєдинку, коли в лінії атаки на полі з’явилися гравці основи. Перший м’яч було забито на 13-й хвилині. Пішла передача з глибини поля на Володимира Онищука, крайній захисник і воротар Назар Бодак між собою не розібрались і кіпер сфолив. Роман Мельник взявся пробивати пенальті. Досвідчений нападник завдав удару в лівий від себе кут, воротар ж здійснив стрибок у протилежний (1:0). Підопічні Віталія Гоцалюка спробували нав’язати «Агрону» боротьбу, їм дещо виходило, зокрема вони організували один гольовий момент – Роман Клос під час швидкої атаки завдавав прицільного удару, однак кіпер «Агрона» Руслан Мазур зумів потягнути м’яча з-під поперечини. Гравці «Агрона» у перші 45-ть хвилин завдали чимало ударів з-за меж штрафного майданчика, які, щоправда, у рамку не влучали.

У другому таймі шансів переламати гру у ФК «Гримайлівська ТГ» практично не було. Назар Процик, Тарас Червонецький і Тарас Гром’як в атаці не давали передихнути оборонцям і голкіперу суперника. На 63-й хвилині «Агрон» подвоїв перевагу. Тарас Червонецький виконав простріл з правого флангу, який партнерам не вдалось замкнути, однак пішла атака другим темпом і Андрій Капелян добив м’яча у ворота ударом метрів 6-7 (2:0). Третій м’яч у матчі було забито на 78-й хвилині. Назар Процик розрізною передачею вивів Тараса Гром’яка віч-на-віч з голкіпером і фланговий нападник «Агрона» спокійно переграв воротаря суперника (3:0). Четверте взяття воріт ФК «Гримайлівська ТГ» стало наслідком того, як на побачення з воротарем вийшов Назар Процик, котрий так само легко, як і Гром’як, «розібрався» з кіпером Назаром Бодаком (4:0). І на останній, 90-й хвилині, номінальні господарі вп’яте вразили ворота суперника. Сталося це після флангового проходу Тараса Червонецького, котрий відав передачу на Руслана Луцика, який пробивав уже по порожніх воротах (5:0).

Команди виступали в таких складах:

«Агрон»: 1 тайм – Мазур, Соколовський, Ковалик, Олексюк, Скакун, Кохман, Білик, Павлусь, Онищук, Мельник, Софінський; 2 тайм – Рогаль, Гуль, Олексюк, Стриєшин, Семенець, Капелян, Луцик, Пришнівський, Гром’як, Процик, Червонецький.

ФК «Гримайлівська ТГ»: Бодак, Худзік, Зубик (Кривуляк), Коломієць (Сагайдак), Крашівський (Магеровський), Савчук, Березівський (Бекесевич), Клос (П’ятничко), Симчук (Шварчевський), Процюк (Шумило), Гуменюк. На заміні: Юристий, Столяр Лафета, Романів.

Однозначно, матч став корисним для обох команд. Підопічні Віталія Гоцалюка вперше в своїй історії зустрілися з таким сильним суперником, тому досвід футболістам гримайлівської команди точно зайвим не буде, навіть незважаючи на велику поразку. Тренер «Агрона» Олег Тимець отримав можливість проекспериментувати зі складом перед поновленням аматорського чемпіонату України, адже вже 29 квітня команда на домашньому стадіону екзаменуватиме аутсайдера групи 1 – команду «Варатик» з Коломиї (Івано-Франківська область).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , ,