Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині ексдиректора автошколи спіймали з хабарем • На Підгаєччині в аварії травмувався 10-річний хлопчик • Футбольний чемпіон Тернопільщини поділив очки з «Кормілом» • У Чорткові створили безкоштовні місця для виробників власної с/г продукції • 300 доларів, щоби не доїхати до ТЦК: хабар на Кременеччині • Під Тернополем затримали дезертира з боєприпасами та наркотиками • Борщів на вісім годин залишиться без води • На Тернопільщині судитимуть голову громади та підрядників за розкрадання 2,3 млн грн • На Харківщині загинув воїн з Козівщини • У Заліщиках виявили сказ у безпритульного собаки • Що робити, якщо банк заблокував рахунок • На Харківщині загинув 32-річний молодший сержант з Бережанщини • За футболку з відеокамерою на іспиті з водіння тернополянин отримав штраф • Чохол для Samsung Galaxy S23 Ultra: як вибрати і не пошкодувати • Спочила у Бозі досвідчена вчителька з Тернопільщини • На Підгаєччині побили медика, який приїхав на виклик • Молодий колектив з Гусятинщини – останній півфіналіст Зимової першості Тернопільщини • На Бучаччині під час пожежі загинула жінка • Митрополит Тернопільський і Кременецький потрапив у скандал • Команда з Гусятинщини у серії пенальті перемогла ФК «Борщів» • На Тернопільщині розшукали 11-річну дівчинку, яка втекла з дому • Зупинилося серце ще одного воїна зі Зборівщини • STALOR: про напрямки роботи, розвиток, пріоритети • У ДТП на Тернопільщині травмувалася малолітня дівчинка • Команда з Хмельниччини пробилася до півфіналу Зимової першості… Тернопільщини
rss

Футбольний чемпіон Тернопільщини поділив очки з «Кормілом»


Опубліковано: 24 Березня 2026р. о 11:13

22 березня у Львові на стадіоні «Сокіл» перенесена зустріч яворівського «Корміла» та чемпіона Тернопільської області 2025 року – великогаївського «Агрона» в рамках восьмого туру чемпіонату України серед аматорських команд сезону-2025/2026 завершилася безгольовою мировою.

Про перипетії поєдинку на «аматори» ми попросили розповісти головного тренера «Агрона» Сергія Богородіченка:

Це наша перша офіційна гра в 2026 році й пропущений 8-й тур ми зіграли з дуже хорошим суперником, командою, яка до останнього боролася за «золото» в чемпіонаті Львівської області та командою, яка декларує своє бажання участі в другій лізі чемпіонату України.

В цілому гра видалась доволі цікавою та бойовою. Як на мене, ми провели дуже потужний та змістовний перший тайм, створили кілька хороших гольових нагод, але в завершенні нам трішки бракнуло, мабуть, майстерності й фортуни та й воротар суперника був на «висоті». З перших хвилин, хлопці нав’язали супернику безкомпромісну боротьбу на кожному клаптику футбольного поля. Як результат, високий пресинг біля воріт суперника приніс нам можливість пробити штрафний удар практично на лінії карного майданчика. Класне виконання штрафного удару від  Володимира Мостового і надійно грає воротар суперника. Одразу кутовий удар і подача на дальню стійку. Євген Щербатюк скидає м’яч вздовж лінії воріт, а Ігор Кохман, вигравши позицію у суперника, пробиває практично впритул й потрапляє у воротаря господарів. «Агронівці», завдяки командному пресингу на половині поля ФК «Корміл», зробили все для того, щоби захисники суперника знову помилилися й Богдан Семенець, підхопивши м’яч на правому фланзі, увірвався в карний майданчик та віддав точну передачу під удар Валентину Білику. Удар Валентину трішки не вдався й голкіпер забрав м’яч у руки. Ще одну чудову нагоду для взяття воріт футболісти «Агрона» втратили вже на останніх хвилинах першої половини гри. При виконанні штрафного удару, Андрій Скакун зробив довгу діагональну передачу в район дальньої стійки, де Ігор Кохман виграв верховий м’яч та скинув вздовж одинадцятиметрової позначки, а Тарас Гром’як відгукнувся на цю передачу й пробив, але надто вище воріт.

Якщо я не помиляюся, завдяки хорошій організації командної гри при обороні, ми дозволили гравцям «Корміла» лише один раз пробити по своїм воротам.

Другий тайм, до моменту вилучення Ігоря Кохмана, на мій погляд безпідставно, проходив на зустрічних курсах. Віддавши багато зусиль в першій половині матчу та отримавши вилучення на 70-й хвилині, нам довелося вибудовувати гру від оборони та сподіватися на можливість у контр грі. Суперник, в свою чергу скориставшись більшістю, створив кілька гострих моментів біля наших воріт, але впевнено діяв наш капітан та голкіпер Руслан Мазур. А в одному епізоді, коли хтось із гравців ФК «Корміл» пробив з-за меж карного майданчика, фортуна нам посміхнулась й м’яч потрапив у стійку воріт.

Великогаївський «Агрон» проти «Корміла» виступав у такому складі: воротар – Мазур Руслан, центральні захисники – Андрієшин Роман та Щербатю Євген, правий захисник – Соколовський Юрій, лівий захисник – Скакун Андрій, центральні півзахисники – Кохман Ігор, Білик Валентин та Мостовий Володимир, правий півзахисник – Федчишин Іван, лівий півзахисник – Гром’як Тарас, нападник – Семенець Богдан. На заміну виходили: Луцик Руслан, Кобеля Олександр, Кривдік Микола. Заміна: Ковалик Віктор, Онищук Володимир, Рогаль Іван.

Наступний матч «Агрон» зіграє на виїзді – проти ФК «Тростянець». Поєдинок 11-го туру аматорського чемпіонату України відбудеться 5 квітня.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
24 Березня
23 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше