Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Футбольний чемпіон Тернопільщини не втримав перемогу у матчі плей-оф


Опубліковано: 1 Червня 2025р. о 11:00

У першому матчі 1/4 фіналу аматорського чемпіонату України чемпіон Тернопільської області 2024 року великогаївський «Агрон» на домашньому стадіоні приймав київський «Атлет».

Маючи суттєву перевагу і ведучи в рахунку після першого тайму (1:0) підопічні Сергія Богородіченка не втримали перемогу. Поєдинок завершився внічию – 1:1.

Рахунок у матчі наприкінці першого тайму відкрив Роман Мельник, котрий ударом головою замкнув дальню стійку після подачі з кутового Юрія Соколовського.

Гості з Києві зрівняли рахунок на 71-й хвилині. У них пройшла передача з лівого краю і ніким не прикритий Фарман Теймуров ударом з лінії воротарського майданчика не залишив шансів на порятунок голкіперу «Агрона» Івану Рогалю.

«Агрон» у звітному матчі виступав у такому складі: Рогаль, Ковалик, Щербатюк, Андрієшин, Соколовський, Кохман, Луцик, Пришнівський (Павлович, 90+2), Гайковий (Пошелюжний, 61), Харчук (Онищук, 90+3), Мельник (Намуйлик, 83). Заміна: Мазур.

Матч-відповідь між цими колективами у Києві відбудеться через тиждень.

Ще один представник Тернопільщини – заліщицький «Дністер» на цій стадії змагань свій матч проведе сьогодні, 1 червня, на виїзді проти «Авангарду» з Лозової (Харківська область). Матч заплановано на стадіоні з синтетичним покриттям ДЮСШ Юр’ївка у Юр’ївці Дніпропетровської області. Початок поєдинку о 14:00.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше