Найсвіжіше:
• Як правильно доглядати за ротовою порожниною • На Сумщині загинув випускник тернопільського університету • У Тернополі врятували жінку, яка випала з третього поверху • Прощання з Героєм: на Покровському напрямку загинув воїн з Тернопільщини • Скільки священників з Прикарпаття отримали бронь від мобілізації • Жінка з Тернопільщини втратила 360 тисяч купуючи неіснуюче авто • У Волинському пологовому протягом року народжували мама і дві доньки • Під час відпустки помер військовий з Тернополя • Обірвалось життя солдата з Тернопільщини, який добровольцем пішов на війну • Матч кубка Тернопільської області ФК «Борщів» – «Агрон» перенесено через жалобу • Найкращий аматорський футболіст України сезону 2024/25 – Назар Процик із заліщицького “Дністра” • Медик з Тернополя відзначився ще одним голом на чемпіонаті світу з футболу серед лікарів • Тернопільщина в ТОП-10 за середньою зарплатою в Україні • Апеляційна палата ВАКС залишила в силі вирок ексзаступнику голови Тернопільської ОВА • Тернопільський притулок для тварин припиняє свою діяльність через мобілізацію керівника • Ігор Пердута з Теребовлі став гравцем луганської “Зорі” (відео) • Війна забрала життя мінометника з Тернопільщини • Не витримало серце військового з Тернополя • На Харківщині загинув прикордонник з Тернопільщини • Корпоратив в офісі в Києві: як легко замовити смачну їжу • Автомобіль у кюветі: тернопільським патрульним вдалося врятувати життя чоловіку та жінці • Жорстока війна забрала життя ще одного військового з Тернопільщини • У Тернополі на 8 років засуджено 2 губернаторів рф • Вандали розтрощили крісла на стадіоні Зборова (відео) • Як вибрати ідеальну сольову рідину для pod-систем?
rss

Футбольна Тернопільщина: ФК «Теребовля» вперше забиває, однак програє команді з Почаєва


Опубліковано: 13 Червня 2025р. о 12:11

У 6-му турі чемпіонату Тернопільської області з футболу 2025 року у Теребовлі місцевий футбольний клуб приймав представника Кременеччини – «Зелені леви» з Почаєва і поступився 1:6.

Перший м’яч у матчі було забито вже на шостій хвилині – нападник «Зелених левів» Костянтин Іщук реалізував вихід віч-на-віч (0:1). Він ж відзначився на 18-й хвилині. У гостей пройшла атака лівим краєм – Владислав Коваль виконав передачу в напрямку Іщука. Капітан ФК «Теребовля» Денис Прокопчук не поцілив по м’ячу, той дістався до Іщука, котрий обіграв голкіпера Назарія Житнікова і пробив по воротах. Відчайдушні зусилля кіпера та оборонця теребовлянської команди виявилися марними (0:2). До третього голу у ворота господарів призвели помилки голкіпера та оборонця. Житніков невдало вибив м’яча від воріт, а правий захисник Артем Бойко не підстрахував. Як наслідок, суперники кількома передачами у штрафному майданчику знайшли Миколу Петролюка, який і переправив м’яча у сітку (0:3). Пройшло п’ять хвилин, як після розіграшу кутового замкнув дальню стійку Дмитро Михальчук (0:4). А останній м’яч у першому таймі забив Олександр Василюк, котрий ударом головою реалізував подачу від Петра Ярмолюка (0:5).

У другому таймі суперники обмінялися голами. Спершу передачу від нападника «Зелених левів» Костянтина Іщука реалізував Микола Петролюк (0:5). У цьому моменті невдало розмістилися центральні оборонці ФК «Теребовля», які дозволили прийняти м’яча супернику і той точно пробити з лінії штрафного майданчика. А наприкінці матчу відзначився півзахисник ФК «Теребовля» Абдалла Аль-Таях. котрий прийняв м’яча після передачі Віктора Березовського, обіграв одразу трьох суперників та пробив повз голкіпера Олександра Волкова (1:6).

Цей гол став перший для теребовлянської команди в сезоні-2025, однак він не приніс особливої радості головному тренеру Володимир Лукачику, адже ФК «Теребовля» знову зазнав великої поразки…

 

ФК «Теребовля» – «Зелені леви» (Почаїв) – 1:6 (0:5)

8 червня. Теребовля. Стадіон «Колос». 120 гл. +31 град.

Арбітр – Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Ігор Скуба (Скалат).

Спостерігач арбітражу – Іван Сокіл (Тернопіль).

ФК «Теребовля»: Житніков (Хиж, 46), Бойко, Прокопчук-к, Березовський, М. Мазур (Мудрик, 80), Каменчук (Ярош, 31), Махмедов, Козак, Дзедзінський, Завальний (Аль-Таях, 36), Вєтлугін (Приступа, 80). Заміна: Питак, Сорокопас.

«Зелені леви»: Волков, Михальчук (Я. Дем’янюк, 46), Ніколайчук-к, Сиргі (Селестенюк, 46), Ярмолюк, Коваль, Ковальчук, Петролюк, Ромасюк (Королевич, 46), Василюк, Іщук (Салійчук, 57). Заміна: Новосад.

Голи: Костянтин Іщук (6, 18), Микола Петролюк (26, 47), Дмитро Михальчук (31), Олександр Василюк (36), Абдалла Аль-Таях (87).
Попереджені:
немає.

 

Тактична розстановка

ФК «Теребовля» (1х4х4х2)

Воротар – Назарій Житніков

Центральні захисники – Денис Прокопчук та Віктор Березовський

Правий захисник – Артем Бойко

Лівий захисник – Михайло Мазур

Опорний півзахисник – Владислав Козак

Піднападник –Віталій Махмедов

Правий півзахисник – Дмитро Дзедзінський

Лівий півзахисник – Олександр Каменчук

Нападники – Ярослав Завальний та Геннадій Вєтлугін

«Зелені леви» (1х4х5х1)

Воротар – Олександр Волков

Центральні захисники – Віталій Ніколайчук та Дмитро Михальчук

Правий захисник – Ігор Сиргі

Лівий захисник – Петро Ярмолюк

Опорний півзахисник – Владислав Коваль

Піднападники – Михайло Ковальчук та Микола Петролюк

Правий півзахисник – Ігор Ромасюк

Лівий півзахисник – Олександр Василюк

Нападник – Костянтин Іщук


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
12 Липня
11 Липня
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше