• Житель Бережанщини постане перед судом за тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого • Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Військовослужбовиця з Тернопільщини нагороджена «Хрестом Військова честь» • Помер колишній головний тренер тернопільської «Ниви» • Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря  • Прокуратура Тернопільщини взялася за піарника Надала • У Тернополі відбудеться Великодній ярмарок крафтовиків • 9000 доларів за «швидко перебігти кордон» – за незаконне переправлення ухилянта через кордон судитимуть 2 осіб • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Мікробіом та його вплив на здоров’я дитини: нові дослідження та перспективи • У госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Легенда тернопільського футболу відновлює кар’єру і побореться за Лігу Тернопільщини • Від отриманого поранення на Донеччині в госпіталі помер 45-річний воїн з Тернопільщини • Заборона на консульські послуги для чоловіків за кордоном – скільки часу це триватиме • Закон про мобілізацію-2024: коли він набирає чинності та основні норми • На Тернопільщині з’явиться ще один індустріальний парк – вирішено всі формальності на урядовому рівні • Як уникнути обвиття дитини пуповиною? • Ще одна болюча втрата – зупинилось серце мужнього воїна-захисника з Тернопільщини

Футбол у Васильківцях: неймовірний сюжет, велика кількість голів, вилучення і… перемога в меншості у компенсований час

Опубліковано: 16 Серпня 2022р. о 13:18

Один з центральних поєдинків першого туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2022 року відбувся на красені стадіоні у Васильківцях. Зустрічалися амбітна місцева команда «Поділля» та найтитулованіша аматорська команда Тернопільщини бучацький «Колос» (8-разовий чемпіон області). За неймовірного сюжету, перемогу в компенсований час святкували «подоляни».

Рахунок у матчі відкрили гості. Лівий оборонець «Поділля» Михайло Вітерук помилився при виконанні поперечної передачі біля власного штрафного майданчика. М’яч вістався до Мирона Бідного, який у боротьбі з захисником відкотив м’яча Миколі Когуту і той влучно пробив низом у дальній від голкіпера Петра Перейми кут воріт (0:1). Через десять хвилин індивідуальну майстерність продемонстрував нападник «Поділля» Андрій Баліцький, котрий прийняв м’яча на лінії штрафного майданчика від Олега Зубика, на замісі обіграв двох оборонців та влучно пробив низом (1:1). До завершення першого тайму впродовж трьох хвилин два голи записав на свій бомбардирський рахунок «подолянин» Олександр Грінько. У першому випаду Сашко отримав м’яча від Олега Чемерейка, намагався йому віддав зворотню передачу, м’яч потрапив у ногу супернику, знову відскочив до Гірнька і той зряче, ударом на виконання поцілив у ворота (2:1). А незадовго грубо помилилися на виході голкіпер бучачан Дмитро Карасьов та позиційно центральні оборонці «Колоса». Грінько в дотик, отримавши передачу від Володимира Гриба, перекинув м’яча через воротаря (3:1).

На початку другого тайму спрацювала феноменальна ліва нога Євгена Гуріна. Він майстерно, обвівши стінку складену з гравців «Поділля», відзначився прямив ударом зі штрафного (2:3). Далі у матчі було вилучення «подолянина» Олега Чемерейка (друге попередження в матчі) і той ж Гурін реалізував чисельну перевагу, ще одним голом-красенем ударом з лівої з-за меж карного майданчика (3:3).

Здавалося матч так і завершився внічию, однак іншої думки були господарі, які на останній компенсованій хвилині в меншості провели швидку контратаку, яку після передачі Андрія Баліцького завершився Віталій Тригуба, котрий кількома хвилина раніше з’явився на футбольному полі з лавки запасних (4:3)….

***

«Поділля» (Васильківці) – «Колос» (Бучач) – 4:3 (3:1)

14 серпня. Васильківці. СК «Поділля». 400 гл. +27 град.

Арбітр – Ігор Садковський (Теребовля), асистенти – Олександр Ковбасовський (Тернопіль), Ігор Березюк (Хоростків).

Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

«Поділля»: Перейма, Мартинюк, Іванців-к (Бондарук, 63), Вітерук (Наталюк, 46), Чеснік (Тригуба, 89), Чемерейко, Гриб, Зубик (Грицюк, 90+5), Гришак (Білик, 68), Грінько (Німаш, 65), Баліцький.

«Колос»: Карасьов, Новачинський-к, Кобельчук (Коломієць, 73), Герасимчук (Ткачук, 59), Дурай (Лилик, 74), Мостовий (Сиротюк, 80), Харчук (Гевчук, 73), Когут, Федчишин, Бідний, Гурін.

Голи: Микола Когут (19), Андрій Баліцький (28), Олександр Грінько (35, 37), Євген Гурін (48, 80), Віталій Тригуба (90+5).

Попереджені: В. Мостовий (18), Р. Гришак (22), О. Чемерейко (51), Т. Дурай (59), І. Білик (86), М. Когут (88), В. Гриб (90).

Вилучений: О. Чемерейко (64, друге попередження).