Найсвіжіше:
• Після експертизи ДНК підтвердили загибель захисника із Зборівщини • Фінал Кубка Тернопільщини-2026: вболівальникам підготували програмку з історією команд і розіграшем призів • Затримали після отримання 7 тисяч доларів: на Тернопільщині викрили посередника впливу на ВЛК • На Бучаччині чоловік незаконно видобував глину: поліція вилучила трактор • На Бережанщині біля приватного будинку вибухнула граната • У Тернополі велосипедист не пропустив жінку на «зебрі» та збив її • На Вишнівеччині в аварії з вантажівкою травмувалася 11-річна дівчинка • Шахрайство з орендою квартири: тернополянин втратив 8 500 гривень • Понад 500 прочан УПЦ йдуть хресною ходою з Хмельниччини на Тернопільщину • На Вишнівеччині незаконно зрубано 694 дерева різних порід • Стала відома причина масового отруєння у відомому футбольному центрі на Тернопільщині • Реактивні дрони РФ над Тернопільщиною: експерти пояснили, які моделі могли використовуватися • У Тернополі через порушення дозволів демонтують понад 50 водоматів і поштоматів • У Тернополі встановили новий комплекс автофіксації порушень ПДР • Тернопільська “Нива” підсилилася нападником з досвідом Прем’єр-ліги • Після 787 днів очікування: офіційно підтверджено загибель воїна зі Зборівщини • На Монастирищині через підроблене рішення сільради земля опинилася у приватній власності • Стало відомо, куди спрямують кошти від продажу землі під будинком, пошкодженим ракетою РФ у Тернополі • Трагічно загинув молодий мешканець Гусятинщини • На території Тернопільської області введено тепловий режим • У Кременці другий день горить сміттєзвалище • Мобілізували 24 квітня: через 16 днів загинув військовий із Тернопільщини • Водієві, причетному до смертельної ДТП у Почаєві, обрали запобіжний захід • У Тернополі нетверезий чоловік стріляв із вікна квартири • У Бережанах під час пожежі загинув 49-річний чоловік
rss

ФК «Борщів» провів спаринги з учасниками Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини


Опубліковано: 20 Квітня 2023р. о 8:59

Оновлений футбольний клуб «Борщів», який активно готується до старту нового сезону у першій лізі чемпіонату Тернопільської області, впродовж трьох днів провів одразу два контрольні поєдинки на борщівському стадіоні «Цукровик» (своєму запасному стадіоні).

15 квітня борщівська команда перемогла учасницю Ліги чемпіонів 2023 року «Нічлаву» (Жилинці-Пилатківці) – 6:1. У переможців м’ячі забивали – Артем Сосніцький, Петро Намуйлик, Олександр Бондаренко-2, Микола Оліяр, Іван Скоропад. А 17 квітня ФК «Борщів» зіграв з ФК «Бурдяківці» – учасником Ліги Тернопільщини 2023 року. Матч завершився внічию – 2:2. Голами в обласної команди відзначилися – Олександр Бондаренко та Олег Зубик.

На цьому борщівська команда зупинятися не збирається, на неділю, 23 квітня у неї заплановано черговий спаринг. Цього разу суперник ще серйозніший – учасник вищої обласної ліги – ФК «Трибухівці».

Нагадаємо, 26 березня ФК «Борщів» став переможцем турніру чотирьох футбольних команд пам’яті відомого місцевого спортивного функціонера Ігоря Степановича Мамалиги, який відбувся у Заліщиках.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
21 Серпня
20 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше