Найсвіжіше:
• Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100 • У Харківській області загинув нацгвардієць “Рембо” з Кременецького району • Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині
rss

Дві вихованки тернопільського гандболу включені до складу національної збірної України


Опубліковано: 20 Березня 2021р. о 17:39

Вихованки Козівської дитячо-юнацької спортивної школи Наталія Воловник та Ірина Стельмах (перший тренер – Личак О.М) включені до стартового складу національної збірної України з гандболу. Про це повідомив головний тренер збірної Борис Чижов.

Українська збірна у ці дні проходить кваліфікацію до чемпіонату світу-2021. Груповий турнір відбору відбувається у Люксембурзі. Суперницями українок є команди: Люксембургу, Словаччини та Ізраїлю.

– Щодо складу, то ми взяли 14 гравців з чемпіонату України і 7 легіонерів. Всі вони мають шанс потрапити до національної команди. Поки планується, що в основній сімці на лівому краю гратиме Влада Бельмас, ліва півсередня – Іра Компанієць, в центрі – Леся Смолінг, права півсередня – Наталія Савчин, права крайня – Наталія Воловник, в лінії – Іра Стельмах. Є ще Анна Дябло – найкращий бомбардир чемпіонату, добре грає Мар’яна Маркевич, яка була лідером у єврокубкових матчах «Галичанки», Світлана Аксьонова – одна з найкращих снайперів чемпіонату, Дар’я Каганець на лівому край, де у нас дефіцит гравців. Ці дівчата мають у найближчий час допомагати  збірній України. У воротах є більш досвідчена Єлизавета Воронько, чудово зіграла у Європейському Кубку і дуже допомогла «Галичанці» Марія Галичанка, Також викликані перспективні Вікторія Салтанюк та Анна Жомер, – розповів Борис Чижов прес-службі Федерації гандболу України.

У перший ігровий день, 19 березня, збірна України поступилась збірній Словаччині – 28:31. Наталія Воловник відзначилася п’ятьма забитими м’ячами, а Іра Стельмах не змогла засмутити голкіпера суперниць. Сьогодні, 20 березня, о 19.00 розпочнеться зустріч Україна – Люксембург, а завтра, 21 березня, о 16.30 гратимуть Україна – Ізраїль.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
15 Липня
14 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше