Найсвіжіше:
• Мобілізація по-новому: названо єдину умову, за якої чоловіки можуть не брати повістку від ТЦК • Президент України нагородив медаллю солдата з Тернопільщини • Жахлива аварія на Тернопільщині: водій загинув, троє дітей травмовані • Російсько-українська війна забрала життя 54-річного Анатолія Дем’яненка • Президент ФК «Хуст» підтвердив об’єднання з тернопільськими «Подолянами» • На Тернопільщині сьогодні вимикатимуть світло в другій половині дня • Рух в сторону Тернополя повністю перекритий: стала відома причина  • В одній з найбільших громад Тернопільщини критична ситуація з бюджетом  • На Харківщині загинув 26-річний Герой з Тернополя • На Тернопільщині оголошено штормове попередження на 22 червня: чого очікувати • В тернопільських теплоходів додалася ще одна зупинка • Смертельна ДТП на Тернопільщині: загинув батько, за кермом був син • Капітан тернопільської «Ниви» перейде у клуб Прем’єр-ліги • Ще один воїн з Тернополя поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Жахливе ДТП під Тернополем: Іванка знаходиться в реанімації, їй було зроблено одну операцію, попереду ще декілька • У Тернополі патрульні зупинили авто, водій та два пасажири якого мали наркотики • Найвідоміший волонтер з Тернопільщини оголосив новий мегазбір “Нічний кошмар” • Ядерна загроза для заходу України: що обирають ціллю • Кого з чоловіків мобілізують до 25 років – пояснення юриста • На Тернопільщині до мінімального рівня обміліла річка Збруч • Стала відома кількість утоплеників на Тернопільщині: цифра вражає • Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув тернополянин • Чи вручать повістку на вулиці тим, хто оновив дані в Резерв+: пояснення • У Чорткові з’явиться ще одна сонячна електростанція (+фото) • Помер багаторічний голова Товариства політв’язнів та репресованих на Тернопільщині
rss

Друга Тернопільська футзальна ліга: неймовірна інтрига у боротьбі за призові місця


Опубліковано: 4 Лютого 2024р. о 17:44


3-4 лютого у СК «Політехнік» відбувся 13-й тур другої Тернопільської футзальнї ліги сезону-2023/24. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, турнірну таблицю та бомбардирів.

Друга ліга. Турнір за 1-6 місця

FC «NARAIV-SEBN» (Нараїв) – ФК «Івачів» – 1:2 (1:1)

Голи: Андрій Кульчицький (16) – Арсен Сташків (11, 30).

«Вікторія» (В. Бірки) – «Поділля» (Васильківці) – 4:7 (2:3)

Голи: Михайло Костів (7, 37), Павло Данилюк (8), Петро Загурський (43) – Андрій Баліцький (13, 23), Олександр Томич (23, 28), Василь Мойсак (40), Михайло Вітерук (45, 46).

ФК «Козова-Саванді» – «Сокіл» (Великоберезовицька ТГ) – 4:4 (3:4)

Голи: Назарій Бобко (3), Іван Рогаль (12), Тарас Шимонович (19), Олександр Божко (26) – Володимир Лисий (4), Андрій Ваврик (7), Володимир Пришнівський (7), Артем Козлов (10).

Друга ліга. Турнірна таблиця. Турнір за 1-6 місця. 13 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК “Івачів”

13

9

2

2

60:34

29

2

“Вікторія” В. Бірки

13

9

2

2

59:25

29

3

“Поділля” Васильківці

13

9

1

3

95:57

28

4

ФК «Козова»

13

8

3

2

68:40

27

5

“Сокіл” В. Березовиця

13

8

2

3

63:41

26

6

«NARAIV-SEBN» Нараїв

13

7

1

5

62:43

22

13 тур

Друга ліга. Турнір за 7-12 місця

«Vartis» (Тернопіль) – «CFC Strong Faith» (Тернопіль) – 9:2 (2:0)

Голи: Павло Денькович (14), Василь Крочак (20, 46), Богдан Шевчук (25), Михайло Варіжук (29, 45), Михайло Бойко (33), Йосип Репела (36), Олександр Грабовський (45, а/г) – Олександр Грабовський (35, 42).

«Штурм» (Гримайлів) – ФК «Глибочок-2» – 4:7 (2:3)

Голи: Ігор Худзік (4), Іван Шварчевський (18, 39), Іван Лафета (36) – Олександр Левицький (6, 28, 37), Володимир Ланковський (10, 18), Сергій Якимович (43), Віталій Сердюк (46).

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 11:4 (6:1)

Голи: Іван Шкварло (4, 7, 17, 40, 46), Максим Мазурик (12, 46), Мирослав Танчик (22, 23, 32), Іван Кілик (42) – Андрій Пізюк (5), Юрій Коломоєць (26), Дмитро Кузь (31), Юрій Чайківський (35).

Друга ліга. Турнірна таблиця. Турнір за 7-12 місця. 13 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Vartis» Тернопіль

13

8

0

5

70:63

24

2

ФК “Глибочок-2”

13

5

0

8

50:76

15

3

“Штурм” Гримайлів

13

4

2

7

71:74

14

4

“Файне місто” Тернопіль

13

2

0

11

51:99

6

5

“Інваспорт” Тернопіль

13

1

1

11

48:76

4

6

«CFC Strong Faith» Тернопіль

13

1

0

12

34:103

3

Бомбардири

Олександр Томич («Поділля») – 30

Володимир Пришнівський («Сокіл») – 24

Роман Кісіль («NARAIV-SEBN») – 22

Михайло Варіжук («Vartis») – 20

Іван Курдупель (ФК «Глибочок-2») – 18

Михайло Костів («Вікторія») – 17

Михайло Вітерук («Поділля») – 17+1а/г

Тарас Червонецький («Штурм»/ФК «Козова-Саванді») – 16

Андрій Новачинський (ФК «Івачів») – 16

Віктор Довгунь («Сокіл») – 15

Віталій Бодак («Поділля») – 14

Арсен Сташків (ФК «Івачів») – 14

Андрій Капелян («Вікторія») – 12

Валентин Залізняк («NARAIV-SEBN») – 12

Павло Денькович («Vartis») – 12

Назар Бобко (ФК «Козова») – 12+1а/г

Юрій Клочак («NARAIV-SEBN») – 11

Сергій Березівський («Штурм») – 11

Назар Процик («Штурм»/ФК «Козова-Саванді») – 11

Юрій Чайківський («Файне місто») – 11

Йосип Репела («Vartis») – 11+1а/г

Олександр Грабовський («Strong Faith») – 11+1а/г

Богдан Стецький («Vartis») – 10

Андрій Пізюк («Файне місто») – 10

Іван Шкварло («Інваспорт») – 10

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 9

Андрій Дубчак («Поділля») – 9

Роман Наконечний (ФК «Івачів») – 9

Мирослав Танчик («Інваспорт») – 9

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 8

Олександр Божко (ФК «Козова») – 8

Володимир Ланковський (ФК «Глибочок-2») – 8

Іван Шварчевський («Файне місто»/»Штурм») – 8

Михайло Солонинка («Файне місто») – 8+1а/г

Андрій Щиголь («Strong Faith»/“Штурм») – 8+2а/г

Петро Скобляк (ФК «Козова») – 7

Павло Ямельський (ФК «Глибочок-2») – 7

Андрій Бадло («Інваспорт») – 7

Андрій Баліцький («Поділля») – 7

Андрій Ваврик («Сокіл») – 7

Станіслав Симчук  («Вікторія») – 6

Дмитро Стриєшин (ФК «Івачів») – 6

Роман Софінський («Штурм») – 6

Максим Коломієць («Штурм») – 6

Олександр Кобеля («Штурм») – 5

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 5

Анатолій Крупа (ФК «Козова») – 5

Андрій Лозінський («Поділля») – 5

Валентин Пасічник («Сокіл») – 5

Максим Бадло («Інваспорт») – 5

Дмитро Білецький («Strong Faith») – 5

Павло Данилюк («Вікторія») – 5

Сергій Якимович (ФК «Глибочок-2») – 5

Юрій Коломоєць («Файне місто») – 5

Роман Клос («Штурм») – 4

Антон Духнич («Strong Faith») – 4

Владислав Рябунін («Strong Faith») – 4

Віталій Тимчук («Vartis») – 4

Михайло Дичко (ФК «Івачів») – 4

Віталій Тригуба (ФК «Івачів») – 4

Олег Солонинка («Файне місто») – 4

Руслан Мирончик («Вікторія») – 4

Вадим Гавдьо («Вікторія») – 4

Петро Загурський («Вікторія») – 4

Володимир Захарків («Поділля») – 4

Ярослав Адамів («NARAIV-SEBN») – 4

Олег Прокоплюк («NARAIV-SEBN») – 4

Андрій Кульчицький («NARAIV-SEBN») – 4

Артем Козлов («Сокіл») – 4

Олександр Левицький (ФК «Глибочок-2») – 4+2а/г

Володимир Савчук («Штурм») – 3

Олександр Амброз (ФК «Козова») – 3

Олександр Ткачук (ФК «Івачів») – 3

Роман Мельник (ФК «Івачів») – 3

Андрій Тешнер («Інваспорт») – 3

Назар Ухман («Інваспорт») – 3

Іван Бас («Інваспорт») – 3

Іван Кілик («Інваспорт») – 3

Іван Цимбалістий («Поділля») – 3

Василь Мойсак («Поділля») – 3

Василь Крочак («Vartis») – 3

Володимир П’ятничко («Штурм») – 3

Дмитро Кузь («Файне місто») – 3

Володимир Грабчак («Сокіл») – 3

Володимир Лисий («Сокіл») – 2

Назар Кошіль («Strong Faith») – 2

Олександр Паламар («Вікторія») – 2

Ігор Сєркін («Файне місто») – 2

Богдан Бадло («Інваспорт») – 2

Максим Мазурик («Інваспорт») – 2

Юрій Соколовський («Штурм») – 2

Ігор Худзік («Штрум») – 2

Микола Жук («NARAIV-SEBN») – 2

Любомир Кавецкий («Vartis») – 2

Василь Клюїк («Vartis») – 2

Богдан Шевчук («Vartis») – 2

Владислав Гривняк («Vartis») – 2

Іван Рогаль (ФК «Козова») – 2

Олександр Клюс («Вікторія») – 1

Дмитро Магеровський («Вікторія») – 1

Михайло Карпа («Вікторія») – 1

Богдан Ташматов («Файне місто») – 1

Андрій Лемещак («Файне місто») – 1

Максим Качановський («Файне місто») – 1

Іван Зубик (ФК «Козова») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок-2») – 1

Андрій Дубина (ФК «Глибочок-2») – 1

Вадим Куніц (ФК «Глибочок-2») – 1

Роман Лясота (ФК «Глибочок-2») – 1

Віталій Сердюк (ФК «Глибочок-2») – 1

Дмитро Сиротюк («Сокіл») – 1

Тарас Новожен («Strong Faith») – 1

Тарас Яриш («Strong Faith») – 1

Вадим Цінчик («NARAIV-SEBN») – 1

Богдан Дзюла («NARAIV-SEBN») – 1

Олег Кузяк («NARAIV-SEBN») – 1

Михайло Яріш («Штрум») – 1

Іван Лафета («Штрум») – 1

Олег Скотецький («Поділля») – 1

Михайло Бойко («Vartis») – 1

Юрій Цупер (ФК «Глибочок-2») – 1+1а/г

Дмитро Бульбах («Інваспорт») – 1+1а/г

Денис Луб’янецький («Штурм») – 1а/г

Михайло Горліцький («NARAIV-SEBN») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
22 Червня
21 Червня
20 Червня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше