Найсвіжіше:
• Владика Нестор про майбутнє Почаївської лаври: “Ми сподіваємось, що там буде монастир Православної Церкви України” • На Тернопільщині 21 липня вимикатимуть світло на 5-6 годин: графік • Ще одна трагедія на воді: втопився студент тернопільського училища • У київському госпіталі помер 36-річний стрілець-санітар з Тернопільщини • На Донеччині під час бойового завдання загинув воїн з Тернопільщини • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • На Тернопільщині за останній тиждень проведено 600 закупівель без використання електронної системи • ФК «Борщів» підсилився трьома футболістами тернопільських «Подолян» • Жорстока війна забрала життя чемпіона України та Європи з пауерліфтингу • Тернопільщина 20 липня зустрічатиме загиблого на війні сержанта • У Тернополі чоловік за 15 000 доларів обіцяв вирішити “всі питання” з ВЛК • Пенсіонери Тернопільщини – найбідніші в Україні: статистика • На Тернопільщини померла молода лейтенантка поліції • На Тернопільщині розшукують 62-річну мешканку Кременецького району • У тернопільському футболі стався найгучніший трансфер місяця • Поліцейські вилучили у жителя Зборівщини незареєстровану зброю (+фото) • На Зборівщині чоловік не впорався з керуванням та потрапив у ДТП • У Тернополі затримали продавця психотропів  • На Тернопільщині на сьогодні сталися зміни в графіку вимкнень світла • У Тернополі пограбували помешкання двох багатих родин (+фото) • Ще на п’ять днів буде обмежено рух по одній з вулиць Тернополя   • На війні загинув 37-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Жорстока війна забрала батька у двох синочків та повнолітньої доньки (+фото) • На Тернопільщині 19 липня вимикатимуть світло тричі на 3-4 години • Тернопільщина отримала нового представника уповноваженого з прав людини
rss

Друга Тернопільська футзальна ліга. 4 тур: лише дві команди не втрачали очок


Опубліковано: 26 Листопада 2023р. о 14:20

25-26 листопада у СК «Політехнік» відбувся четвертий тур другої Тернопільської футзальної ліги сезону-2023/24. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, турнірну таблицю та бомбардирів.

«Вікторія» (В. Бірки) – «Штурм» (Гримайлів) – 4:1 (3:1)

Голи: Михайло Костів (2, 7), Андрій Капелян (9), Дмитро Магеровський (45) – Володимир П’ятничко (18).  

ФК «Козова» – ФК «Глибочок-2» – 6:3 (2:2)

Голи: Олександр Левицький (6, а/г), Назарій Бобко (21), Анатолій Крупа (26), Петро Скобляк (31, 39), Іван Зубик (42) – Іван Курдупель (9, 18), Вадим Куніц (45).

«VARTIS» (Тернопіль) – «Поділля» (Васильківці) – 4:12 (2:4)

Голи: Павло Денькович (13), Йосип Репела (18), Михайло Варіжук (23, 25) – Михайло Вітерук (4), Андрій Дубчак (5, 31), Василь Мойсак (21), Віталій Бодак (22), Олександр Томич (29, 39), Андрій Лозінський (32), Йосип Репела (33, а/г), Володимир Захарків (36, 46), Іван Цимбалістий (46).

FC «NARAIV-SEBN» (Нараїв) – «Сокіл» (Великоберезовицька ТГ) – 3:4 (1:1)

Голи: Роман Кісіль (21), Микола Жук (3), Юрій Клочак (41) – Володимир Пришнівський (10, 27, 43), Віктор Довгунь (39).  

«CFC Strong Faith» (Тернопіль) – ФК «Івачів» – 0:6 (0:2)

Голи: Дмитро Стриєшин (3), Олександр Ткачук (11, 34), Роман Наконечний (32), Арсен Сташків (38), Віталій Тригуба (42).

«Файне місто» (Тернопіль) – «Інваспорт» (Тернопіль) – 10:4 (6:2)

Голи: Іван Шварчевський (2, 33, 46), Юрій Чайківський (6, 23, 34), Андрій Пізюк (20, 46), Ігор Сєркін (22, 23) – Андрій Бадло (4, 30), Андрій Тешнер (23, 35).

Друга ліга. Турнірна таблиця. 4 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

ФК “Івачів”

4

4

0

0

26:6

12

2

“Вікторія” В. Бірки

4

4

0

0

22:5

12

3

“Штурм” Гримайлів

4

3

0

1

30:15

9

4

“Сокіл” В. Березовиця

4

3

0

1

18:14

9

5

“Поділля” Васильківці

4

2

1

1

26:19

7

6

ФК «Козова»

4

2

1

1

19:16

7

7

“Файне місто” Тернопіль

4

2

0

2

23:22

6

8

«NARAIV-SEBN» Нараїв

4

2

0

2

14:13

6

9

ФК “Глибочок-2”

4

1

0

3

12:22

3

10

«Vartis» Тернопіль

4

0

0

4

14:27

0

11

“Інваспорт” Тернопіль

4

0

0

4

10:24

0

12

«CFC Strong Faith» Тернопіль

4

0

0

4

5:36

0

Бомбардири

Андрій Новачинський (ФК «Івачів») – 8

Михайло Костів («Вікторія») – 8

Андрій Капелян («Вікторія») – 7

Михайло Варіжук («Vartis») – 7

Олександр Томич («Поділля») – 7

Роман Кісіль («NARAIV-SEBN») – 7

Сергій Березівський («Штурм») – 6

Тарас Червонецький («Штурм») – 6

Назар Бобко (ФК «Козова») – 6

Віктор Довгунь («Сокіл») – 6

Володимир Пришнівський («Сокіл») – 6

Юрій Чайківський («Файне місто») – 6

Іван Шварчевський («Файне місто») – 5

Роман Наконечний (ФК «Івачів») – 5

Арсен Сташків (ФК «Івачів») – 5

Олександр Кобеля («Штурм») – 4

Павло Ямельський (ФК «Глибочок-2») – 4

Іван Курдупель (ФК «Глибочок-2») – 4

Павло Денькович («Vartis») – 4

Михайло Вітерук («Поділля») – 4

Віталій Бодак («Поділля») – 4

Андрій Пізюк («Файне місто») – 4

Антон Духнич («Strong Faith») – 3

Валентин Залізняк («NARAIV-SEBN») – 3

Юрій Клочак («NARAIV-SEBN») – 3

Володимир Савчук («Штурм») – 3

Максим Коломієць («Штурм») – 3

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 3

Петро Скобляк (ФК «Козова») – 3

Андрій Дубчак («Поділля») – 3

Олександр Ткачук (ФК «Івачів») – 3

Андрій Бадло («Інваспорт») – 3

Андрій Тешнер («Інваспорт») – 3

Павло Данилюк («Вікторія») – 2

Петро Загурський («Вікторія») – 2

Михайло Солонинка («Файне місто») – 2

Ігор Сєркін («Файне місто») – 2

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 2

Анатолій Крупа (ФК «Козова») – 2

Мирослав Танчик («Інваспорт») – 2

Богдан Бадло («Інваспорт») – 2

Юрій Соколовський («Штурм») – 2

Володимир П’ятничко («Штурм») – 2

Андрій Ваврик («Сокіл») – 2

Василь Мойсак («Поділля») – 2

Андрій Лозінський («Поділля») – 2

Володимир Захарків («Поділля») – 2

Дмитро Стриєшин (ФК «Івачів») – 2

Віталій Тригуба (ФК «Івачів») – 2

Андрій Щиголь («Strong Faith») – 2+1а/г

Йосип Репела («Vartis») – 2+1а/г

Вадим Гавдьо («Вікторія») – 1

Олександр Клюс («Вікторія») – 1

Дмитро Магеровський («Вікторія») – 1

Василь Клюїк («Vartis») – 1

Богдан Ташматов («Файне місто») – 1

Олег Солонинка («Файне місто») – 1

Юрій Коломоєць («Файне місто») – 1

Андрій Лемещак («Файне місто») – 1

Олександр Амброз (ФК «Козова») – 1

Іван Зубик (ФК «Козова») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок-2») – 1

Андрій Дубина (ФК «Глибочок-2») – 1

Вадим Куніц  (ФК «Глибочок-2») – 1

Сергій Якимович (ФК «Глибочок-2») – 1

Роман Софінський («Штурм») – 1

Назар Процик («Штурм») – 1

Роман Клос («Штурм») – 1

Артем Козлов («Сокіл») – 1

Володимир Грабчак («Сокіл») – 1

Дмитро Сиротюк («Сокіл») – 1

Валентин Пасічник («Сокіл») – 1

Іван Цимбалістий («Поділля») – 1

Михайло Дичко (ФК «Івачів») – 1

Микола Жук («NARAIV-SEBN») – 1

Олександр Левицький (ФК «Глибочок-2») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , ,





Новини
21 Липня
20 Липня
19 Липня
18 Липня
Чим, на вашу думку, закінчиться війна з росією?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше