Найсвіжіше:
• Хвороба обірвала життя відомого тернопільського бізнесмена та великого благодійника • Судитимуть поліцейського з Тернопільщини через смертельну ДТП у Бучачі • На Донеччині отримавши смертельні поранення загинув 30-річний воїн з Тернопільщини • На Донеччині рашисти розстріляли полоненого з Тернопільщини (+відео) • Тернополянка перерахувала шахраям 7 400 гривень за квиток з Італії • Львівські лікарі врятували двомісячну дівчинку з Тернопільщини, яка через кісту не могла дихати • Ломбард в Тернополі приймає біонічні протези: правда чи фейк • На Тернопільщині працівник військомату із спільниками займався виготовленням фальшивих документів для виїзду чоловіків за кордон • У лікарні помер військовослужбовець з Тернопільщини  • Бучачанин за заклики повалити державну владу потрапив за грати • Президент України підписав закон про демобілізацію строковиків • Стало відомо, скільки коштів витратила Україна для двох телемарафонів у 2023 році • Блокада кордону з Польщею довела, що Україну чекає жорстка конкуренція за ринки ЄС, – Олександр Кацуба • Автомобіль, який евакуйовував загиблих воїнів, потрапив у смертельну аварію на трасі Тернопіль-Львів • На Тернопільщині за другий рік повномасштабної війни з’явилося 19 нових котеджних містечок • Скандальне будівництво у Тернополі проти якого так активно виступає місцева влада   • На Тернопільщині розширено перелік дітей, які мають право на безкоштовне харчування • Тернопільські медики вийняли серце з грудної клітки військовослужбовця, щоби повністю видалити пухлину (+фото) • Головним кандидатом на посаду голови Тернопільської ОДА є львів’янин • Головні функції смартгодинників, які знадобляться прихильникам активного способу життя • На Тернопільщині померла директорка місцевої гімназії • Помер військовослужбовець з Тернопільщини, котрий півтора року відслужив у єгерський бригаді • Кращий футболіст Тернопільщини 2023 року Тарас Гром’як: ексклюзивне інтерв’ю • Смертельна пожежа на Тернопільщині: загинув чоловік зі Збаражчини • На Тернопільщині викрито громадянина Азербайджану, який намагався потрапити в Україну за підробними документами (+фото)
rss

Друга Тернопільська футзальна ліга: 19 м’ячів однієї команди, 10(!) голів Михайла Варіжука, три з яких – за одну хвилину


Опубліковано: 11 Лютого 2024р. о 12:22


10 лютого у СК «Політехнік» відбувся 14-й тур другої Тернопільської футзальнї ліги сезону-2023/24. Пропонуємо до Вашої уваги результати зіграних матчів, турнірну таблицю та бомбардирів.

Друга ліга. Турнір за 1-6 місця

«Вікторія» (В. Бірки) – ФК «Івачів» – 1:1 (1:1)

Голи: Андрій Капелян (23) – Іван Федчишин (10).

«Поділля» (Васильківці) – «Сокіл» (Великоберезовицька ТГ) – 9:3 (4:2)

Голи: Олександр Томич (2, 39, 42), Іван Цимбалістий (8), Андрій Баліцький (18, 43), Михайло Вітерук (22, 25, 32) – Володимир Грабчак (10), Артем Козлов (23), Андрій Ваврик (31).

FC «NARAIV-SEBN» (Нараїв) – ФК «Козова-Саванді» – 1:5 (0:2)

Голи: Олег Прокоплюк (38) – Тарас Червонецький (19, 46), Іван Рогаль (23), Олександр Божко (32, 44).

Друга ліга. Турнірна таблиця. Турнір за 1-6 місця. 14 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

“Поділля” Васильківці

14

10

1

3

104:60

31

2

ФК «Козова»

14

9

3

2

73:41

30

3

ФК “Івачів”

14

9

3

2

61:35

30

4

“Вікторія” В. Бірки

14

9

3

2

60:26

30

5

“Сокіл” В. Березовиця

14

8

2

4

66:50

26

6

«NARAIV-SEBN» Нараїв

14

7

1

6

63:48

22

«Інваспорт» (Тернопіль) – «Штурм» (Гримайлів) – 7:6 (4:3)

Голи: Іван Шкварло (14), Мирослав Танчик (16, 19), Іван Кілик (22, 24), Назар Ухман (35, 46) – Іван Шварчевський (2),  Максим Коломієць (7, 38), Роман Клос (19, 39), Ігор Худзік (38).

«CFC Strong Faith» (Тернопіль) – ФК «Глибочок-2» – 3:8 (2:3)

Голи: Святослав Писків (9), Дмитро Білецький (23, 46) – Олександр Левицький (2), Іван Курдупель (13, 23, 26, 43, 46, 46), Сергій Якимович (24).

«Vartis» (Тернопіль) – «Файне місто» (Тернопіль) – 19:1 (8:0)

Голи: Михайло Варіжук (1, 14, 15, 26, 39, 40, 42, 42, 42, 46), Йосип Репела (2, 6, 15), Василь Крочак (4), Павло Денькович (14, 46), Михайло Бойко (19), Василь Липка (29), Богдан Шевчук (44) – Андрій Пізюк (44).

Друга ліга. Турнірна таблиця. Турнір за 7-12 місця. 14 тур

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Vartis» Тернопіль

14

9

0

5

89:64

27

2

ФК “Глибочок-2”

14

6

0

8

58:79

18

3

“Штурм” Гримайлів

14

4

2

8

77:81

14

4

“Інваспорт” Тернопіль

14

2

1

11

55:82

7

5

“Файне місто” Тернопіль

14

2

0

12

52:118

6

6

«CFC Strong Faith» Тернопіль

14

1

0

13

37:111

3

У боротьбі за м’яч Олександр Томич («Поділля») та Михайло Варіжук («Vartis»)

Бомбардири

Олександр Томич («Поділля») – 33

Михайло Варіжук («Vartis») – 30

Володимир Пришнівський («Сокіл») – 24

Іван Курдупель (ФК «Глибочок-2») – 24

Роман Кісіль («NARAIV-SEBN») – 22

Михайло Вітерук («Поділля») – 20+1а/г

Тарас Червонецький («Штурм»/ФК «Козова-Саванді») – 18

Михайло Костів («Вікторія») – 17

Андрій Новачинський (ФК «Івачів») – 16

Віктор Довгунь («Сокіл») – 15

Віталій Бодак («Поділля») – 14

Арсен Сташків (ФК «Івачів») – 14

Павло Денькович («Vartis») – 14

Йосип Репела («Vartis») – 14+1а/г

Андрій Капелян («Вікторія») – 13

Валентин Залізняк («NARAIV-SEBN») – 12

Назар Бобко (ФК «Козова») – 12+1а/г

Юрій Клочак («NARAIV-SEBN») – 11

Сергій Березівський («Штурм») – 11

Назар Процик («Штурм»/ФК «Козова-Саванді») – 11

Юрій Чайківський («Файне місто») – 11

Андрій Пізюк («Файне місто») – 11

Іван Шкварло («Інваспорт») – 11

Мирослав Танчик («Інваспорт») – 11

Олександр Грабовський («Strong Faith») – 11+1а/г

Богдан Стецький («Vartis») – 10

Олександр Божко (ФК «Козова») – 10

Михайло Купчак (ФК «Козова») – 9

Андрій Дубчак («Поділля») – 9

Андрій Баліцький («Поділля») – 9

Роман Наконечний (ФК «Івачів») – 9

Іван Шварчевський («Файне місто»/»Штурм») – 9

Тарас Шимонович (ФК «Козова») – 8

Володимир Ланковський (ФК «Глибочок-2») – 8

Максим Коломієць («Штурм») – 8

Андрій Ваврик («Сокіл») – 8

Михайло Солонинка («Файне місто») – 8+1а/г

Андрій Щиголь («Strong Faith»/“Штурм») – 8+2а/г

Дмитро Білецький («Strong Faith») – 7

Петро Скобляк (ФК «Козова») – 7

Павло Ямельський (ФК «Глибочок-2») – 7

Андрій Бадло («Інваспорт») – 7

Станіслав Симчук  («Вікторія») – 6

Дмитро Стриєшин (ФК «Івачів») – 6

Роман Софінський («Штурм») – 6

Роман Клос («Штурм») – 6

Сергій Якимович (ФК «Глибочок-2») – 6

Олександр Кобеля («Штурм») – 5

Святослав Вітровий (ФК «Козова») – 5

Анатолій Крупа (ФК «Козова») – 5

Андрій Лозінський («Поділля») – 5

Валентин Пасічник («Сокіл») – 5

Артем Козлов («Сокіл») – 5

Максим Бадло («Інваспорт») – 5

Іван Кілик («Інваспорт») – 5

Назар Ухман («Інваспорт») – 5

Павло Данилюк («Вікторія») – 5

Юрій Коломоєць («Файне місто») – 5

Олег Прокоплюк («NARAIV-SEBN») – 5

Олександр Левицький (ФК «Глибочок-2») – 5+2а/г

Антон Духнич («Strong Faith») – 4

Владислав Рябунін («Strong Faith») – 4

Віталій Тимчук («Vartis») – 4

Василь Крочак («Vartis») – 4

Михайло Дичко (ФК «Івачів») – 4

Віталій Тригуба (ФК «Івачів») – 4

Олег Солонинка («Файне місто») – 4

Руслан Мирончик («Вікторія») – 4

Вадим Гавдьо («Вікторія») – 4

Петро Загурський («Вікторія») – 4

Володимир Захарків («Поділля») – 4

Іван Цимбалістий («Поділля») – 4

Ярослав Адамів («NARAIV-SEBN») – 4

Андрій Кульчицький («NARAIV-SEBN») – 4

Володимир Грабчак («Сокіл») – 4

Володимир Савчук («Штурм») – 3

Олександр Амброз (ФК «Козова») – 3

Іван Рогаль (ФК «Козова») – 3

Олександр Ткачук (ФК «Івачів») – 3

Роман Мельник (ФК «Івачів») – 3

Андрій Тешнер («Інваспорт») – 3

Іван Бас («Інваспорт») – 3

Василь Мойсак («Поділля») – 3

Володимир П’ятничко («Штурм») – 3

Ігор Худзік («Штрум») – 3

Дмитро Кузь («Файне місто») – 3

Богдан Шевчук («Vartis») – 3

Володимир Лисий («Сокіл») – 2

Назар Кошіль («Strong Faith») – 2

Олександр Паламар («Вікторія») – 2

Ігор Сєркін («Файне місто») – 2

Богдан Бадло («Інваспорт») – 2

Максим Мазурик («Інваспорт») – 2

Юрій Соколовський («Штурм») – 2

Микола Жук («NARAIV-SEBN») – 2

Любомир Кавецкий («Vartis») – 2

Василь Клюїк («Vartis») – 2

Владислав Гривняк («Vartis») – 2

Михайло Бойко («Vartis») – 2

Олександр Клюс («Вікторія») – 1

Дмитро Магеровський («Вікторія») – 1

Михайло Карпа («Вікторія») – 1

Богдан Ташматов («Файне місто») – 1

Андрій Лемещак («Файне місто») – 1

Максим Качановський («Файне місто») – 1

Іван Зубик (ФК «Козова») – 1

Олег Пітух (ФК «Глибочок-2») – 1

Андрій Дубина (ФК «Глибочок-2») – 1

Вадим Куніц (ФК «Глибочок-2») – 1

Роман Лясота (ФК «Глибочок-2») – 1

Віталій Сердюк (ФК «Глибочок-2») – 1

Дмитро Сиротюк («Сокіл») – 1

Тарас Новожен («Strong Faith») – 1

Тарас Яриш («Strong Faith») – 1

Святослав Писків («Strong Faith») – 1

Вадим Цінчик («NARAIV-SEBN») – 1

Богдан Дзюла («NARAIV-SEBN») – 1

Олег Кузяк («NARAIV-SEBN») – 1

Михайло Яріш («Штрум») – 1

Іван Лафета («Штрум») – 1

Олег Скотецький («Поділля») – 1

Василь Липка («Vartis») – 1

Іван Федчишин (ФК «Івачів») – 1

Юрій Цупер (ФК «Глибочок-2») – 1+1а/г

Дмитро Бульбах («Інваспорт») – 1+1а/г

Денис Луб’янецький («Штурм») – 1а/г

Михайло Горліцький («NARAIV-SEBN») – 1а/г


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: , , , ,





Новини
27 Лютого
26 Лютого
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше