• Понад дев’ять місяців вважався зниклим безвісти: стало відомо про смерть на Запоріжжі Героя з Тернопільщини • На війні загинув 52-річний військовослужбовець з Тернопільщини • 1 травня – жеребкування півфіналу Ліги чемпіонів та Ліги Тернопільщини з футболу • На війні загинув розробник застосунку Приват24 • Ще один воїн з Тернопільщини поповнив Небесне царство: останній бій прийняв на Донеччині • Депутатка з Тернопільщини пропонує оригінальне заняття на шкільних перервах • Інтернет-аптеки: наскільки це безпечно і які найкращі? • Trustee Plus досяг 300 000 встановлених криптогаманців і став найдинамічніше зростаючим Web3-продуктом • Касир Тернопільського лісництва привласнив понад 80 000 гривень • Громада на Тернопільщині вимагає від влади відремонтувати дороги, які знаходяться в обласному підпорядкуванні • У Тернополі з’явиться іменна вулиця всесвітньовідомого спортсмена • Як правильно підібрати акустичну систему для комп’ютера • Як депутат Тернопільської обласної ради до Нідерландів відрядився і… не повернувся • Компанія з Тернополя увійшла до ТОП-20 найкращих роботодавців України • В Одесі не погодили встановлення пам’ятника Герою України з Тернопільщини, який підірвав із собою міст в Генічеську • Щеплення дітей від гепатиту В – Тернопільщина у числі найгірших  • На Тернопільщині водійка не справилася з керуванням і врізалася в скульптуру Богородиці • На Тернопільщині міст дивом не завалився під навантаженням великовагового транспорту • Тернопільщина попрощалася з воїном, котрий помер у госпіталі від отриманий бойових поранень • Частина Тернопільщини сьогодні буде без світла – стала відома причина • У Тернополі працівнику військкомату, який пройшов важкі бої на фронті, бажали «здохнути» • В Україні створять жіночий підрозділ безпілотників • Відійшов у вічність видатний педагог та колишній директор гімназії з Тернопільщини • Аренда квартир для корпоративных клиентов: особенности и требования • На одній з вулиць у центрі Тернополя завтра не буде світла

Досвід «Дністра» переміг молодість та настирливість збаразького «Галича-ТНПУ» (+фото)

Опубліковано: 2 Квітня 2023р. о 23:46

Сьогодні, 2 квітня, у селі Боричівка, що біля Теребовлі у другому чвертьфінальному матчі Відкритої зимової першості Тернопільщини з футболу зустрілися команди, які у минулому році виступали у одній першій лізі чемпіонату Тернопільської області – заліщицький «Дністер» та збаразький «Галич-ТНПУ». Матч завершився з рахунком 4:1 на користь більш досвідченої команди «Дністер».

Заліщани прагнули зіграти якомога краще, адже на матчі був присутній їхній президент Юрій Куц, котрий приїхав в Україну з США (до речі, матч відвідав і президент ФК “Галич” Руслан Адамович). І треба сказати, це їм вдалося, хоча перемога дісталася не так легко, як би хтось міг подумати, оцінюючи підсумковий результат поєдинку. Перших хвилин 20-25-ть саме збаразька володіла ініціативою, відчувалася їхня краща фізична підготовка, адже гравці «Галича» знаходяться в тренувальному режимі з кінці січня. Однак, витримавши стартовий тиск молодих футболістів збаразької команди, досвідчені гравці «Дністра» поступово перехопили ініціативу і втілили її в забиті м’ячі.

Героєм матчу сміливо можна назвати заліщанина Володимира Лук’янченка, котрий до двох забитих м’ячів доплюсував ще й результативну передачу.

На 30-й хвилині він міг сам вирішувати долю епізоду, однак відпасував на партнера Романа Голодригу, котрий в дотик переправив м’яча у сітку воріт (0:1).

Не пройшло й п’яти хвилин, як відзначився капітан «Дністра» Олег Тракало (на фото). Віталій Давидюк подав кутовий, а Олег, вигравши повітря, ударом головою подвоїв перевагу заліщан (0:2).

А перед перервою просто шедевр створив Володимир Лук’янченко, котрий метрів з 25-ти пробив зряче у дальню «дев’ятку» (0:3). На старті другого тайму той ж Лук’янченко спершу поцілив м’ячем у штангу, а через кілька хвилин реалізував вихід віч-на-віч (0:4). Лише наприкінці матчу збаражчани зуміли один м’яч відіграти. Сольний прохід по центру здійснив Ігор Грішаков, центральні оборонці «Дністра» не зуміли його зупинити і той влучно пробив у нижній, лівий від голкіпера кут (1:4)…

***

«Галич-ТНПУ» (Збараж) – «Дністер» (Заліщики) – 1:4 (0:3)

2 квітня. Боричівка. Сільський стадіон. 40 гл. +8 град.

Арбітр: Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Олег Когут (Тернопіль).

«Галич-ТНПУ»: Загурський, Чубатий-к (Біняшевський, 52), Чорній, Зиско, Білоскурський (Дюк, 50), Грішаков, Милян (Юсипчук, 75), Купчак (Літус, 46),  Дишлюк, Ласий, Ландяк. На заміні: Білик.

«Дністер»: Мельник (Кузняк, 46), Андрусяк (Гусляк, 63), Королянчук, Васильченко, Голодрига (Леськів, 56), Городинський, Лук’янченко, Давидюк, Дячинський (Торкот, 70), Левицький, Тракало-к.

Голи: Роман Голодрига (30), Олег Тракало (34), Володимир Лук’янченко (44, 52), Ігор Грішаков (86).

Попереджені: В. Давидюк (7), І. Андрусяк (9), А. Білоскурський (14), А. Королянчук (45), А. Літус (59), В. Лук’янченко (66).

Вилучений: А. Літус (74, друге попередження).

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: , , , , ,