Найсвіжіше:
• Львівська фірма за 6,7 млн відремонтує 300 м дороги до церкви у селі поблизу Тернополя • Тернополянин намагався застрелити підприємця, щоби не віддавати 100 тисяч доларів боргу • На Луганщині обірвалося життя 31-річного військового з Тернопільщини • Ряд шкіл на Тернопільщині переведено на дистанційне навчання: причина • У Курській області загинув 45-річний військовий з Тернопільщини • Чи варто купувати iPhone 11 у 2025 році? • Загинув на Луганщині: Тернопільщина прощається з 28-річним солдатом • Как использовать демо-счет для обучения трейдингу на криптобирже • На Борщівщині п’яний водій пропонував поліцейським хабаря • Комерційні дата-центри: фундамент для сучасного бізнесу • Юрій Стефанишин з Тернополя – Герой, який назавжди вписав своє ім’я в історію України • Як обрати кондиціонер електричний: ключ до затишку та здорового мікроклімату • Одна з найсильніших футбольних команд Тернопільщини вийде з відпустки 25 лютого • На Лановеччині суд оштрафував чоловіка через сварку в лікарні • Став відомим стан травмованих унаслідок вибуху біля ТЦК у Кам’янці-Подільському • Автотроща у Тернополі: водії опинилися в лікарні • Тернопільська “Нива” визначилась, чи буде підписувати гравця, який пережив клінічну смерть • Потрапивши в засідку, військовий журналіст з Кременця відстрілювався та продовжував вести зйомку подій до останнього • У храмах УГКЦ Тернополя перебуватиме ікона Матері Божої Зарваницької: графік • На Тернопільщині помер активний громадський діяч та депутат райради багатьох скликань • На Кременеччині побилися школярі: конфлікт вирішували в суді  • Без чоловіка залишилася дружина, без батька – маленькі діточки: на Донеччині загинув 33-річний воїн з Тернопільщини • Футбольна школа «Біскупа» тріумфувала в «золотій» лізі Тернопільщини U-13 • Перебував у розшуку: у Волинському ТЦК прокоментували затримання гравця збірної України • «Кобзар» з Гаїв Шевченківських – ветеранський чемпіон Тернопільщини з футзалу 55+ (+фото)
rss

Дорожники ліквідовують наслідки негоди, що вирувала на Тернопільщині


Опубліковано: 15 Липня 2024р. о 13:16

 

Підрядні організації Служби відновлення сьогодні прибрали близько 40 дерев, які пориви вітру повалили на державні автошляхи. Продовжується прибирання гілля, каміння та сміття, нанесеного на проїжджу частину під час грози.

Дорожники дякують громадянам та поліції за допомогу в організації прибирання перешкод з доріг та відновлення повноцінного руху транспорту.

– Просимо учасників дорожнього руху дбати про власну безпеку. Зважайте на погодні явища, не залишайте транспортні засоби поблизу зелених насаджень чи біл-бордів, – зазначають дорожники.
За прогнозом синоптиків, 15 липня у Тернопільській, Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Рівненській та Житомирській областях спостерігатимуться грози, місцями град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:
Мітки: ,





Новини
18 Лютого
17 Лютого
16 Лютого
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше